Zielnik rodzinny - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0089-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
259 MB
Czas:
4 godz. 43 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wspaniała opowieść o rodzinie. Audiobook z tekstem Barbary Młynarskiej-Ahrens, siostry Wojciecha Młynarskiego, która chcąc opowiedzieć losy swoich bliskich, przedstawiła panoramę polskiej kultury ostatnich 150 lat. Autorka barwnie i z kronikarską rzetelnością opowiada o dawnych i nowszych czasach, członkach rodziny, znajomych i przyjaciołach, wszystkich słynnych ludziach, którzy przez małżeństwa wchodzili do rodziny, między innymi o znanym pianiście, Arturze Rubinsteinie. Słuchając „Zielnika rodzinnego” mamy okazję przenieść się do XIX wieku, dwudziestolecia wojennego, okresu PRLu i w każdym z fragmentów tej historii spotkać ciekawych ludzi, którzy zapisali się w annałach polskiej kultury. Nie zabraknie tu również ciepłych, pełnych sentymentu opowieści o codzienności, jaka przeplatała się z życiem na scenie, występami i sławą, opisu atmosfery domu rodzinnego autorki. To znakomita rozrywka, nie tylko dla fanów rodzinnych historii. Z przyjemnością wysłuchają „Zielnika rodzinnego” miłośnicy historii polskiej kultury i związanych z nią anegdot. Audiobook ukazał się w interpretacji Anny Nehrebeckiej.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY