Żmut - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0186-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
879 MB
Czas:
16 godz. 15 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Oparta na bogatym materiale publikacja dokumentująca miłosne życie Adama Mickiewicza. „Żmut” to audiobook z mnóstwem do tej pory nieznanych informacji dotyczących wieszcza, ale również porządkujący wiadomości, które ukazywały się na jego temat. Fascynacje, miłości, romanse Adama Mickiewicza, prawdziwe uczucia poety do Maryli Wereszczakówny. Nawet, gdy któryś z fragmentów jego życia pozostaje nieudokumentowany, autor umiejętnie łączy opisane fakty, aby stworzyć prawdopodobny ciąg przyczynowo-skutkowy. Jarosław Marek Rymkiewicz stawia śmiałe tezy, nie boi się wyciągać odważnych wniosków z materiału, który udało mu się znaleźć. Przedstawia Mickiewicza nie tak, jak zwykli o nim pisać biografowie i jak my jesteśmy przyzwyczajeni postrzegać jego postać. Jak przekonuje Rymkiewicz naczelny twórca epoki romantyzmu nie zawsze wykazywał romantyczną naturę. To niestandardowa, zupełnie inna od wszystkich próba opowiedzenia o Adamie Mickiewiczu, a przy okazji także interesująca opowieść o epoce, którą poznajemy jedynie przez pryzmat wielkich, poważnych dzieł literackich.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY