Żydowski Trakt Pamięci. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,3 MB
Czas:
5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Warszawa to miasto, które znakomicie potrafi upamiętniać swoją historię. Zarówno władze, jak i organizacje pozarządowe i sami mieszkańcy dbają o to, aby niezwykła historia miasta i związanych z nią ludzi była eksponowana i pamiętana. W przewodniku „Szlakiem warszawskich zabytków” przygotowanym przez doświadczoną przewodniczkę znalazło się wiele odcinków, które traktują właśnie o miejscach związanych z dalszą i bliższą historią. Do takich odcinków należy niewątpliwie opowieść o Żydowskim Trakcie Pamięci. To obowiązkowa trasa dla osób zainteresowanych przeszłości, szczególnie społecznością żydowską, która przed II wojną światowa licznie zamieszkiwała Polskę i warszawę. Polecamy również inne odcinki cyklu Ewy Chęci, która zadbała o różnorodność opisywanych miejsc, rzetelne informacje i formę, która jest wygodna dla tych, którzy lubią zdobywać informacje jeszcze przed podróżą oraz dla tych, którzy chcieliby służyć swoim bliskim jako przewodnicy. Również opowieść o Żydowskim Trakcie Pamięci, podobnie jak pozostałe części serii, przeczytał na potrzeby nagrania Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY