Żywot i myśli Zygmunta Podfilipskiego - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
17,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0232-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
528 MB
Czas:
9 godz. 37 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook z nagraniem słów pochwalnych na cześć Zygmunta Podfilipskiego Ta forma literacka nosi nazwę panegiryku. Utwór jest swojego rodzaju satyrą na słabości i wady arystokracji epoki pozytywizmu. Wyrafinowana ironia oraz wspaniale dobrany język są dużą zaletą utworu. To wspomnienia spisane przez Jacka Ligęzę po śmierci przyjaciela Zygmunta Podfilipskiego, „którego wszystkie prawie rozmowy warte były druku”. W miarę słuchania audiobooka dowiadujemy się, że słowa chwalenia mają swoje drugie dno i ukazują jak wiele miałkości w sobie miał Podfilipski. Jest przedstawiony jako człowiek wysokiej kultury umysłowej, kosmopolita brylujący na europejskich salonach. Podniosłe słowa tworzą jednak sylwetkę przerysowaną, i w efekcie - komiczną.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY