Asertywność. Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych - ebook

Oceń:
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
ISBN:
978-83-7489-445-6
Język:
Polski
Data wydania:
28 października 2013
Rozmiar pliku:
1,3 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt niedostępny

Pełny opis

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy! Bezczelna czy pewna siebie? Asertywny czy agresywny? Cienka jest granica pomiędzy tymi postawami. Jak więc wyrażać swoje uczucia i potrzeby, nie raniąc innych? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą autorzy tej książki. Asertywność zapoczątkowała rewolucję w relacjach partnerskich. Psychologowie polecają ją jako najbardziej kompletny, praktyczny i kompetentny kurs asertywności. Najnowsze wydanie zostało poszerzone o nowy materiał: podejmowanie decyzji, aby wyrazić siebie, wyrażanie gniewu, leczenie lęków. Ten przetłumaczony na kilkanaście języków poradnik krok po kroku prezentuje pokonywanie przeszkód na drodze do asertywnego myślenia i działania. Nie daj się! Tak w skrócie można opisać sztukę bycia asertywnym. Przede wszystkim jest to umiejętność tworzenia zdrowych relacji, której trzeba się po prostu nauczyć. A do nauki potrzebny jest DOBRY podręcznik!

Spis treści

Część 1 Ty i twoje prawo do wyrażania siebie

Rozdział 1 Asertywność i ty
Rozdział 2 Jak bardzo jesteś asertywny?
Rozdział 3 Obserwuj własny rozwój

Część 2 Odkrywanie asertywności

Rozdział 4 Czyje pełne prawo?
Rozdział 5 Co to znaczy być asertywnym?
Rozdział 6 Czy możesz podać przykład?

Część 3 Stawanie się asertywnym

Rozdział 7 Wyznacz sobie cele
Rozdział 8 Nie chodzi o to, co mówisz, ale jak to robisz!
Rozdział 9 Asertywne przekazy w stylu XXI wieku
Rozdział 10 Asertywne myślenie
Rozdział 11 Nie ma się czego bać
Rozdział 12 To umiejętność, której możesz się nauczyć
Rozdział 13 Rób tylko jeden krok naraz

Część 4 Budowanie asertywnych relacji

Rozdział 14 Asertywność kształtuje równorzędne relacje
Rozdział 15 Dzieci, rodzice i dziadkowie w asertywnej rodzinie
Rozdział 16 Asertywność, intymność i seksualność

Część 5 Asertywność w praktyce

Rozdział 17 Złość to nie przeklinanie
Rozdział 18 Nie musisz się godzić na upokorzenia
Rozdział 19 Asertywność przynosi efekty również w pracy
Rozdział 20 Radzenie sobie z trudnymi ludźmi

Część 6 Asertywne życie

Rozdział 21 Zdecyduj, kiedy być asertywnym
Rozdział 22 Kiedy asertywność nie działa
Rozdział 23 Pomóż innym postępować z tobą jako nową asertywną osobą
Rozdział 24 Poza asertywnością

Aneks: Ćwiczenie asertywności
Bibliografia
Dziennik indywidualnego rozwoju

BESTSELLERY