Bhp dla początkujących. Szkolenia bhp - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Bhp dla początkujących. Szkolenia bhp - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-269-3867-2
Język:
Polski
Data wydania:
Kwiecień 2015
Rozmiar pliku:
926 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
36,78
Cena w punktach Virtualo:
3678 pkt.

Pełny opis

Szkolenie bhp jest ważnym czynnikiem profilaktyki wypadkowej, bowiem umożliwia zrozumienie zagrożeń związanych z przebiegiem procesu pracy i sprzyja poznaniu sposobów postępowania w sytuacjach odbiegających od normalnego toku pracy. Seria „Bhp dla początkujących” ma w prosty i przejrzysty sposób omawiać ważne z punktu widzenia bhp zagadnienia, z którymi będzie się trzeba zmierzyć w czasie pracy.

Spis treści

Powstrzymanie się od wykonywania pracy
Podstawowe definicje
Czy mogę prowadzić szkolenie
Jaki jest cel szkolenia
Prowadzenie szkolenia bhp
Program szkolenia wstępnego i okresowego
Szkolenie wstępne
Cel instruktażu ogólnego i stanowiskowego
Prowadzenie instruktażu ogólnego
Prowadzenie instruktażu stanowiskowego
Szkolenia bhp pracodawcy
Szkolenie okresowe bhp
Szkolenia na stanowiskach robotniczych
Szkolenia na stanowiskach inżynieryjno-technicznych
Terminy szkoleń okresowych
Egzamin sprawdzający przyswojoną wiedzę 34h Podstawa prawna
Tabele
Tabela 1. Definicje wynikające z rozporządzenia szkoleniowego
Tabela 2. Cele szkolenia dla pracodawcy lub osób działających w jego imieniu
Tabela 3. Cele szkolenia dla osób kierujących pracownikami (kierownicy wydziałów, działów), mistrzowie i inni
Tabela 4. Cele szkolenia dla pracowników
Tabela 5. Cel instruktażu ogólnego i na stanowisku pracy
Tabela 6. Ramowy program instruktażu ogólnego
Tabela 7. Ramowy program instruktażu stanowiskowego

BESTSELLERY