Facebook - konwersja
Ciąża i poród – niezbędnik Mamy - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Pobierz fragment

Ciąża i poród – niezbędnik Mamy - ebook

Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7843-273-9
Język:
Polski
Data wydania:
18 listopada 2016
Rozmiar pliku:
2,5 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
16,99
Cena w punktach Virtualo:
1699 pkt.

Ciąża i poród – niezbędnik Mamy - opis ebooka

Pierwsza ciąża to dla kobiety duża niewiadoma. Pojawia się wtedy wiele wątpliwości i niepokojów. Ciężko samej „ogarnąć” tematy, które jak grzyby po deszczu pojawiają się każdego kolejnego dnia ciąży. Dlatego warto mieć godne zaufania źródło wiedzy, które porządkuje i przejrzyście omawia tę obszerną tematykę. Nasz poradnik taki właśnie jest – to idealna lektura na początek – da Ci ogląd całości, zaznajomi z podstawowymi problemami. Zuzanna, jego autorka – doula i doradczyni rodzicielska – przystępnie opisuje, jak pewnie i spokojnie przejść przez ciążę i poród oraz skompletować wyprawkę. Nie musisz sięgać po opasłe publikacje, które przerażają trzycyfrową liczbą stron, długimi tekstami i zagadkowym spisem treści. Nie będziesz też już tracić czasu na szperanie na chybił trafił w Internecie.

Spis treści

Halo! Jesteś w ciąży!
Pod dobrą opieką
Mamo, badaj się!
Twoje ciało się zmienia…
Odżywiaj się z głową!
Ruch to zdrowie!
Gdy ciąża to nie tylko przyjemność…
Te poranne mdłości…
Ach, te szalejące hormony…
Porozmawiajmy o seksie…
Hurra, drugi trymestr!
To już końcówka ciąży…
Czas do szkoły!
Naucz się prawidłowego oddechu!
Tak będzie wyglądał mój poród!
Rodzę w szpitalu.
Rodzę w domu.
Jestem spokojna – rodzę z doulą.
Pakujemy się…
Maluch też ma swój bagaż.
Gdy nie chce się zacząć…
Poród – czy to już?
Nie taki poród straszny…
To Ty rodzisz swoje dziecko.
Kiedy pojawia się ból porodowy…
Gdy nie można urodzić naturalnie…
Siła bliskości
Wyprawkowy zawrót głowy
Mała księżniczka i mały książę
Pieluchy – tak, ale jakie?
Codzienna pielęgnacja
Czyścimy pupę malucha…
Butelka – czy na pewno musisz ją mieć?
Gdy trzeba odciągnąć mleko…
Pobawmy się!
Ach, śpij, kochanie…
Ten przyjemny czas kąpieli…
Pierwsze kółka Twojego dziecka
Baby on board
Noszenie ma wiele zalet!

BESTSELLERY