Czego rodzice mogą wymagać od szkoły. Rodzice uczniów i ich uprawnienia - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czego rodzice mogą wymagać od szkoły. Rodzice uczniów i ich uprawnienia - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-269-3283-0
Język:
Polski
Data wydania:
Lipiec 2014
Rozmiar pliku:
411 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
14,99
Cena w punktach Virtualo:
1499 pkt.

Pełny opis

Publikacja przeznaczona dla rodziców, których dzieci rozpoczną naukę we wrześniu. Podpowiada, jak pracować na rzecz szkoły, jaki status i uprawnienia ma rada rodziców i jaki wpływ mają rodzice na pracę dyrekcji szkoły i nauczycieli. Pokazuje, jak zgodnie z przepisami dokonywać wyboru do rady rodziców, w jakich sprawach interweniować i zabierać głos w sprawach dotyczących własnych dzieci, a także całej społeczności szkolnej.

Spis treści

Reprezentacja rodziców w szkole
Rady oddziałowe (klasowe) – warto podjąć aktywność
Rada rodziców i jej powoływanie – organizujemy działania na rzecz naszych dzieci
Kompetencje rady rodziców – rodzice uczestniczą w ważnych decyzjach
1. Składanie wniosków i opinii we wszystkich sprawach dotyczących szkoły
2. Uchwalanie programu wychowawczego i programu profilaktyki
3. Opiniowanie programu poprawy efektów pracy szkoły
4. Opiniowanie planu finansowego przygotowanego przez dyrektora szkoły na kolejny rok budżetowy
5. Gromadzenie funduszy ze składek rodziców
6. Opiniowanie działalności stowarzyszeń na terenie szkoły
7.Współdecydowanie w sprawach stroju jednolitego
8. Udział w komisji konkursowej wyłaniającej dyrektora szkoły
9. Wnioskowanie o powołanie rady szkoły
10. Wnioskowanie o ocenę pracy nauczyciela
11. Opiniowanie dorobku nauczycieli za okres stażu

BESTSELLERY