Filozofia I-CING w zarządzaniu - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Filozofia I-CING w zarządzaniu - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7488-040-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2008
Rozmiar pliku:
6,5 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
39,00
Cena w punktach Virtualo:
3900 pkt.

Pełny opis

Wszelka asymetria we wszechświecie ma ciekawą właściwość. Zmusza do aktywności, do wyrwania ze stanu letargu, obojętności, zastoju, który nie mając charakteru twórczego, skazany jest na zagładę. Jednocześnie byty dążą świadomie lub nieświadomie do stanu równowagi. Harmonia jest punktem docelowym każdej aktywności.
W przypadku przedsiębiorstwa lepiej jest mówić o drgającym stanie równowagi między nim a jego bytami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Współczesne organizacje należy traktować jako byty zanurzone w morzu zdarzeń.
Najistotniejsze procesy są niewidoczne dla ludzi bezrefleksyjnych. Ukryte są one zawsze pod powierzchnią informacji medialnej. Stąd też największe sukcesy odnoszą ci, którzy umiejętnie generują i sterują procesami ukrytymi.
Ta publikacja skierowana jest do tych, którzy chcą zanurzyć się pod powierzchnię bardzo burzliwego życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego, politycznego i religijnego i stosując zalecenia filozofii I-CING będą penetrować rzeczywiste zdarzenia i procesy decydujące o ich szczęściu i pomyślności.

Spis treści

Wstęp

1. C’IEN. Twórczość

2. K`UN. Biorczość

3. CZUN. Początkowa trudność

4. MENG. Młodzieńcza głupota

5. Sü. Czekanie

6. SUNG. Spór

7. SZY. Wojsko

8. PI. Trzymanie się razem

9. SIAO – CZ`U. Powściągająca siła małego

10. LÜ. Stąpanie

11. T`AI. Pokój

12. P`I. Zastój

13. T`UNG – ŻEN. Wspólnota z ludźmi

14. TA-JU. Wielkie posiadanie

15. C`IEN. Skromność

16. JÜ. Entuzjazm

17. SUEI. Pójście śladem

18. KU . Naprawa

19. LIN. Przybliżanie

20. KUAN. Kontemplacja (oglądanie)

21. SZY-HO. Przegryzanie

22. PI. Wdzięk

23. PO. Rozpad

24. FU. Powrót (punkt zwrotny)

25. WU – WANG. NIiewinność (nieoczekiwanie)

26. TA – CZ`U. Powściagająca siła wielkiego

27. I. Kąty ust (żywienie)

28. TA – KUO. Przewaga wielkiego

29. K`AN. Otchłań (woda)

30. LI. Lgnięcie (ogień)

 

Zakończenie

BESTSELLERY