Flanelowe legendy - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-941804-0-9
Język:
Polski
Data wydania:
10 kwietnia 2015
Rozmiar pliku:
1,5 MB
Zabezpieczenie:
brak
Produkt niedostępny

Pełny opis

Dawno, dawno temu, za rzekami, za lasami; w małym miasteczku, jakich w naszym kraju tysiące; w czasach, gdy mało kto miał własny telefon komórkowy, a internet widywało się tylko w kafejkach po 5 zł za godzinę; żyło sobie wówczas kilku punkowców, którzy mieli dość kiszenia się w domu, postanowili więc wyruszyć na festiwal znany im tylko z piosenki Brudnych Dzieci Sida. Mieli zamiar bawić się do rana, pić do upadłego i może nawet poznać jakąś fajną dziewczynę. Pragnęli jedynie punk rocka, głośnej muzyki i dymu.

A co tam widzieli, ile wypili, kogo spotkali i jak się bawili, to historia, która w dzisiejszych czasach może się nam wydawać fantastyką. Jednak zapewniam Cię mój drogi czytelniku, że i ja tam z nimi byłem, tanie wino piłem, pod gołym niebem spałem, Strzelby z Brixton śpiewałem, na własnych nogach się chwiałem, a co spamiętać zdołałem, to w formie legend, na własnej flanelowej koszuli, krwią i markerem po latach spisałem.

Spis treści

– Było ich trzech, trzy krwawe rekiny..

– Stary hipis

– Wiejski Punk

– A jednak autobusem…

– Wymarłe miasto

– Banan

– Daniel

– Love kills

– Festiwalowe dziewczyny

– Punki też się myją

– Dobrzy ludzie piją dobre piwo

– Punkowy autobus

– Koźmin Reggae Party

– Niebieskooka

– Jolka to była ostra punkówa…

– Rycerze pogo

– Błękitny anioł

– Kac pociąg

– Koniec wakacji

BESTSELLERY