Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie - ebook

Średnia ocena: 5/1
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-65404-60-2
Język:
Polski
Data wydania:
14 marca 2016
Rozmiar pliku:
3,9 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
24,20
Cena w punktach Virtualo:
2420 pkt.

Pełny opis

 

Stres powoduje przybieranie na wadze, a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu. Przekonuje o tym bestsellerowy autor New York Timesa, którego książki przełożono już na 16 języków. Ten wpływowy trener fitness i specjalista od odżywiania prezentuje prosty, 12-tygodniowy plan, który stanowi odzwierciedlenie przełomowych wyników badań naukowych. Program ten pokazuje, jak możesz łatwo dezaktywować działanie hormonów stresu. Wykorzystasz w tym celu sprawdzone zalecenia pozwalające dokonać modyfikacji Twojego nastawienia oraz zakorzenionych przekonań. Dzięki zawartym w publikacji poradom, będziesz mógł się delektować smakiem pysznych muffinów, naleśników, pieczywa, smażonego kurczaka czy wina. Czas na relaks i idealną linię!

Spis treści

Przedmowa autorstwa JJ Virgin
Witajcie

Rozdział 1 Frustracja
Rozdział 2 Komponent Think Fit™ – wyłączamy stres
Rozdział 3 Komponent Eat Fit™ – możemy zrzucić nawet kilogram dziennie
Rozdział 4 BONUS: Komponent Move Fit™ – spalamy jeszcze więcej tłuszczu
Rozdział 5 12-tygodniowy przewodnik
Rozdział 6 W tym tygodniu zrzucamy brzuszek!
Rozdział 7 Osiągnij swoje cele
Rozdział 8 Kuchnia jako „stacja” utraty wagi
Rozdział 9 Zwiększ swoją pewność siebie
Rozdział 10 To nie twoja wina, że przytyłeś
Rozdział 11 Powiedz „tak” jedzeniu poza domem
Rozdział 12 Pozytywne myślenie górą
Rozdział 13 Skup się na sukcesach
Rozdział 14 Ruch
Rozdział 15 Czym tak naprawdę jest folgowanie sobie?
Rozdział 16 Ujrzyj nową wersję siebie!
Rozdział 17 Podziel się swoim szczęściem
Rozdział 18 Pytania

Zalecane suplementy
Bibliografia
Podziękowania
O Autorze

BESTSELLERY