Facebook - konwersja
Pobierz fragment

Medyczna marihuana – praktyczne zastosowanie. Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z konopi indyjskich - ebook

Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
26 kwietnia 2019
Pobierz fragment
49,40
Cena w punktach Virtualo:
4940 pkt.

Medyczna marihuana – praktyczne zastosowanie. Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z konopi indyjskich - ebook

 

Poznaj prawdziwe i użyteczne informacje na temat terapeutycznych właściwości marihuany leczniczej. Dzięki tej książce odkryjesz profesjonalne porady ekspertów, poznasz badania naukowe i informacje, które ułatwią Ci podjęcie decyzji czy lecznicza marihuana jest dla Ciebie. Odkryjesz sposoby stosowania, takie jak palenie, wapowanie, dabowanie, nalewki, czopki, plastry transdermalne, aplikacja naskórna, produkty spożywcze czy kapsułki. Otrzymasz niezbędne informacje na temat włączenia używania konopi do Twojego życia, wytyczne dotyczące bezpieczeństwa, różne profile szczepów konopi i opinie pacjentów. Dodatkowo odkryjesz podstawowe przepisy z konopi na oleje, nalewki, dania główne i słodycze oraz świeży sok, masło i inne artykuły spożywcze. Konopie – lekarstwo z natury!

Spis treści

Przedmowa       
Wstęp   

Część 1: Podstawy dla nowych pacjentów
Rozdział 1: Demistyfikacja medycznej marihuany    
Rozdział 2: Marihuana jako lek      Rozdział 3: Pozyskiwanie i stosowanie marihuany     

Część 2: Przegląd szczepów marihuany
Rozdział 4: Szczepy indica     
Rozdział 5: Szczepy sativa      Rozdział 6: Szczepy hybrydowe     

Część 3: Przepisy na remedia i potrawy
Rozdział 7: Remedia na bazie konopi indyjskich     
Rozdział 8: Wytrawne potrawy na bazie konopi indyjskich     
Rozdział 9: Desery na bazie konopi indyjskich     

Dodatek A: Prawo dotyczące użytkowania marihuany
w USA według Stanu     

Dodatek B: Dziesięć porad dotyczących domowej uprawy marihuany     

Słowniczek     
Źródła     
Odniesienia     
Podziękowania     
O Autorkach

Kategoria: Poradniki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8168-214-5
Rozmiar pliku: 12 MB

BESTSELLERY

Kategorie: