Nie mów nic, kocham Cię - ebook

Oceń:
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Tłumacz:
ISBN:
978-83-7642-532-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2013
Rozmiar pliku:
1,3 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Ciepła opowieść o prawdziwej miłości, którą niektórzy mylą z przyjaźnią.

Romantyczna jak Pamiętnik Nicholasa Sparksa.
Zabawna jak Dziennik Bridget Jones.
Urocza jak Notting Hill.

„Bridget Jones, miej się na baczności! Nadchodzi nowa bohaterka, gotowa wziąć życie we własne ręce i... skomplikować je sobie w imię miłości i przyjaźni. Zabawna, lekka lektura na wolne popołudnie!”. Anna Mucha

Co byś zrobiła, gdyby nagle w drzwiach pojawiła się twoja niespełniona miłość sprzed lat?
Mężczyzna, o którym bardzo chciałaś zapomnieć…


Manchester. Miasto na tyle duże, żeby się w nim nie nudzić, ale wystarczająco małe, by natknąć się za rogiem na ducha z przeszłości.

Rachel. Trzydziestolatka na rozdrożu. Świeżo upieczona singielka.

Ben. Początkujący prawnik. Właśnie przeprowadził się z żoną do miasta.

Rachel i Ben. Kiedyś najlepsi przyjaciele, nierozłączni na studiach.
On był jej rycerzem, ona jego głosem rozsądku. A potem coś poszło nie tak...

Dziesięć lat później wpadają na siebie w bibliotece. Odżywają stare wspomnienia i ciepłe uczucia. Ich znajomość dostaje drugą szansę.

Czy można przyjaźnić się z kimś, kto był miłością twojego życia?
Rachel i Ben zadają sobie to samo pytanie.

FRAGMENT

Pewnego wieczoru, ku własnemu zaskoczeniu, bezwiednie zostałam wciągnięta w grę w kotka i myszkę, w której główną rolę odegrała szafa grająca. Za każdym razem, kiedy włączałam piosenkę, on puszczał następną, której tytuł odnosił się do mojej. Jeśli wybrałam Blue Monday, w odpowiedzi słyszałam True Blue i tak dalej. W końcu, jakby nigdy nic podszedł do naszego stolika.
– Kobieta z twoim gustem zasługuje na to, by zafundować jej drinka.
W przypływie bystrości umysłu, jaki nie zdarzył mi się nigdy więcej, odparowałam:
– Mężczyzna z twoim gustem zasługuje na to, by zapłacić.

BLURBY

„Bardzo, bardzo błyskotliwa i zabawna. Jestem pod ogromnym wrażeniem (...) Prawdziwa perełka”. Marian Keyes

„Najśmieszniejsza, najbardziej romantyczna książka, jaką czytałam w ostatnich latach”. Lisa Jewell

„Zakochałam się w tej książce. Rozbawiła mnie i przypomniała mi, że w miłości wszystko jest możliwe – i, prawdę mówiąc, w każdej innej sferze życia”. Minnie Driver

„Bardzo mi się podobała. Oryginalna, autentycznie zabawna, naprawdę poruszająca współczesna historia miłosna”. Katy Regan

„Mhairi jest zabawna i całkiem, całkiem niegrzeczna (...) Nie mów nic, kocham cię jest jak powiew ostrego powietrza z północy”. Sarra Manning

„Zjadliwie ostra i boleśnie zabawna (...) Gwarantuję, że poskładacie się ze śmiechu. Zachwyciła mnie!”. Claudia Carroll

BESTSELLERY