Od stycznia wprowadzanie małych ilości baterii i akumulatorów łatwiejsze - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Od stycznia wprowadzanie małych ilości baterii i akumulatorów łatwiejsze - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-269-3784-2
Język:
Polski
Data wydania:
Marzec 2015
Rozmiar pliku:
1,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
24,48
Cena w punktach Virtualo:
2448 pkt.

Pełny opis

Dnia 1 stycznia 2015 r. weszła w życie długo oczekiwana przez przedsiębiorców nowelizacja ustawy o bateriach i akumulatorach. Nowelizacja wprowadziła zmiany w:
  • obowiązkach wprowadzających baterie lub akumulatory,
  • systemie opłat depozytowych,
  • obowiązkach zbierających zużyte baterie i zużyte akumulatory,
  • obowiązkach prowadzących zakłady przetwarzania,
  • obliczaniu wydajności recyklingu dla procesów recyklingu zużytych baterii i akumulatorów,
  • przetwarzaniu zużytych baterii samochodowych kwasowo-ołowiowych i zużytych akumulatorów samochodowych kwasowo-ołowiowych.
Co to dla nas oznacza w praktyce? Wyjaśnienie w publikacji.

Spis treści

1. Co zmienia nowelizacja ustawy
2. Zmiany w zakresie obowiązków wprowadzających baterie lub akumulatory
3. Zmiany w systemie opłat depozytowych
4. Obowiązki zbierających zużyte baterie i zużyte akumulatory
5. Obowiązki prowadzących zakłady przetwarzania
6. Obliczanie wydajności recyklingu dla procesów  recyklingu zużytych baterii i akumulatorów
7. Przetwarzanie zużytych baterii samochodowych  kwasowo-ołowiowych i zużytych akumulatorów  samochodowych kwasowo-ołowiowych

BESTSELLERY