PhotoHelp! jak telefonem zrobić zdjęcia kulinarne - Ebook (Książka EPUB) do pobrania w formacie EPUB
Fragment:

PhotoHelp! jak telefonem zrobić zdjęcia kulinarne - ebook

Oceń:
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-939509-0-4
Język:
Polski
Data wydania:
15 lipca 2014
Rozmiar pliku:
2,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
4,99
Cena w punktach Virtualo:
499 pkt.

Pełny opis

Pierwszy w Polsce ebook z praktycznymi poradami, z którego dowiesz się, jak telefonem komórkowym zrobić dobrej jakości zdjęcia kulinarne. Profesjonalista radzi, jak w warunkach domowych zorganizować sesję fotograficzną i stworzyć apetyczne zdjęcia potraw.

Spis treści

Wstęp
Rozdział 1 Niech stanie się światło!
Chwytaj dzień
Wyjdź z ciemnej kuchni!
Zostań w jasnej kuchni!
Domowe oświetlenie – da się?
Ostre światło może zniszczyć twój cały wysiłek!
Najlepsze oświetlenie to tylne oświetlenie
Rozdział 2 Zrób to sam!
Jak zrobić dyfuzor?
Albo wykorzystać do tego okno
Skoro znalazłeś światło, to możesz je odbić
Kup trochę więcej folii aluminiowej, poszukaj lusterka!
Rozdział 3 Stoliczku, nakryj się!
Pomaluj w końcu deski
Nie pokazuj na zdjęciu całej zastawy
Znajdź dla siebie miejsce
Skończ z pstrokacizną
Poprawiaj, poprawiaj, poprawiaj!
Stylistyczny minimalizm też jest fajny
A może detal?
Rozdział 4 Strzeż się tych błędów
Nie lekceważ dalszych planów
Zoom cyfrowy to twój wróg
Używania w telefonie lampy wystrzegaj się!
W dzień gorącego lata
Rozdział 5 Domowe efekty specjalne
Bądź jak skała
Jak utrzymać się na powierzchni?
Graj w zielone!
Odkrywamy warstwy
Zdjęcia dobrze nadziane
Karta redakcyjna

BESTSELLERY