Praktyczne informacje dla opiekuna stażu czyli jak uczyć lepiej - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Praktyczne informacje dla opiekuna stażu czyli jak uczyć lepiej - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
83-88285-22-X
Język:
Polski
Data wydania:
1 września 2005
Rozmiar pliku:
372 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
35,67
Cena w punktach Virtualo:
3567 pkt.

Pełny opis

Praktyczny dokument w formacie pdf!

Publikacja pomaga określić predyspozycje opiekuna stażu, a także podstawy formalno-prawne pełnienia tej funkcji. Ukazuje proces opieki nad młodymi nauczycielami jako zjawisko niosące obopólne korzyści. Pomaga przygotować plan rozwoju zawodowego, a także wprowadza w specyfikę pracy z konkretnymi grupami nauczycieli.
Korzyści

Dowiecie się Państwo:

Jakie są oczekiwania wobec opiekuna stażu? Jak przebiega opieka nad nauczycielem stażystą? Jak przebiega opieka nad nauczycielem kontraktowym? Jak przygotować projekt oceny dorobku zawodowego nauczycieli ubiegających się o awans? Jakie korzyści wynikają z pełnienia funkcji opiekuna?

Spis treści

1. Informacje

1.1. Spis treści
1.2. Informacje o autorze
1.3. Wykaz piktogramów
2. Zadania i kompetencje opiekuna stażu
2.1. Uwagi wstępne
2.2. Predyspozycje jakie powinien posiadać opiekun stażu
2.3. Podstawy formalno-prawne pełnienia funkcji opiekuna stażu
2.4. Specyfika pracy z nauczycielem stażystą
3. „Krok po kroku” z nauczycielem stażystą
3.1. Wzajemne poznanie
3.2. Zawarcie kontraktu
3.3. Sprecyzowanie celów stawianych sobie przez nauczyciela stażystę do osiągnięcia
3.4. Opracowanie planu rozwoju zawodowego
3.5. Nadzór i wsparcie podczas realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela
4. Staż nauczyciela kontraktowego
4.1. Specyfika pracy z nauczycielem kontraktowym
4.2. Ustalenie zadań dla nauczyciela kontraktowego
4.3. Opracowanie planu rozwoju zawodowego
4.4. Nadzór i wsparcie podczas realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego
4.5. Konstruktywna informacja zwrotna
5. Ocena stażysty i podsumowanie stażu
5.1. Przygotowanie projektu oceny dorobku zawodowego nauczycieli ubiegających się o awans
5.2. Udział w pracach komisji kwalifikacyjnej dla nauczyciela stażysty5.3. Korzyści wynikające z pełnienia funkcji opiekuna

BESTSELLERY