Psychologia eventów - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Psychologia eventów - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-928702-2-7
Język:
Polski
Data wydania:
27 marca 2011
Rozmiar pliku:
2,9 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
15,00
Cena w punktach Virtualo:
1500 pkt.

Pełny opis

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak należy zbudować wizerunek eventu, jak zastosować w swojej pracy kaizen, jak planować event i jak radzić sobie z grupami, to jest to e-book właśnie dla Ciebie. Oprócz definicji i typologii eventów, autor proponuje też czytelnikom bogatą literaturę na temat profesjonalnej branży eventowej, która jest wynikiem wieloletnich poszukiwań i gromadzenia materiałów. "Psychologia eventów" jest publikacją przełomową także dlatego, że jest to pierwszy polski tytuł na rynku wydawniczym, dotyczący w całości właśnie tej dziedziny. Zachęcamy do lektury nie tylko eventowców, ale też animatorów i działy HR oraz PR w firmach.

Spis treści

WSTĘP 2

WPROWADZENIE TEORETYCZNE, CZYLI CO TO SĄ EVENTY? 4

EVENT – PRÓBA DEFINICJI POJĘCIA 5

ROZWÓJ POJĘCIA EVENT W POLSCE 7

RODZAJE EVENTÓW 10

3 TEORIE, KTÓRYCH ZNAJOMOŚĆ MOŻE PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ EVENTÓW 13

TEORIA POLA KOMFORTU JAKO KLUCZ DO SUKCESU W EVENTACH 15

TEORIA WIZERUNKU JAKO ISTOTNY CZYNNIK SKUTECZNOŚCI EVENTOWCA 20

TEORIA KAIZEN W EVENTACH 24

PROCEDURY EVENTOWE 27

NOWOCZESNE FORMY W POLSKIEJ BRANŻY EVENTOWEJ 36

TEAMBUILDING 37

POINT GAMES 44

INCENTIVE 46

RADZENIE SOBIE Z PROBLEMAMI W GRUPACH 50

MECHANIZMY FUNKCJONOWANIA GRUPY 51

LIDERZY I AUTSAJDERZY W GRUPACH 57

PSYCHOLOGICZNE UWARUNKOWANIA SUKCESU EVENTU 62

AUTOPREZENTACJA ANIMATORA EVENTOWEGO 63

KOMUNIKACJA NIEANTAGONIZUJĄCA 68

PODSTAWY PERSWAZJI NA EVENTACH 70

PODSTAWY PRACY Z DZIEĆMI NA EVENTACH 74

ANIMACJA CZASU WOLNEGO NA EVENTACH 77

PODSUMOWANIE 81

BIBLIOGRAFIA AUTORA (CHRONOLOGICZNIE) 83

BIBLIOGRAFIA WYKORZYSTANA I SUGEROWANA 85

PREZENTACJA FIRMY STAGEMAN POLSKA 91

BESTSELLERY