Szlak Wielkich Jezior Mazurskich - Ebook (Książka EPUB) do pobrania w formacie EPUB
Fragment:

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich - ebook

Oceń:
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
ISBN:
978-83-7020-477-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2009
Rozmiar pliku:
6,0 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
39,99
Cena w punktach Virtualo:
3999 pkt.

Pełny opis

Książka będąca nieocenioną pomocą dla wszystkich lubiących uprawiać turystykę wodną, powinna też zachęcić tych, którzy jeszcze nigdy nie żeglowali do wyruszenia na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

Czwarte wydanie tego przewodnika zostało znacznie poszerzone i uzupełnione. Autor opisuje oprócz głównego szlaku Pisz-Węgorzewo jeszcze 18 szlaków bocznych. Książka zawiera wiele cennych informacji, w tym spis przystani żeglarskich. Dodatkowymi walorami są mapy i plany miast oraz 64 kolorowe zdjęcia.

Spis treści

Wstęp...9
Mazurski system żeglarskich szlaków...10
Usytuowanie geograficzne i administracyjne szlaku...13
Morfologiczna i rybacka klasyfikacja jezior...14
Alarm dla Wielkich Jezior Mazurskich...21
Nieco historii...24
Mazurski kościół...36
Im dedykuję...37
Żeglarskie trasy – szlak główny...39
Szlak główny...41
Podział szlaku głównego...41
Opis szlaku głównego...43
Pisz...43
Mikołajki...63
Kanały...77
Giżycko...98
Węgorzewo...126
Żeglarskie trasy – szlaki boczne...135
1. Roś do ujścia rzeki Wilkus...139
2. Szlak trzech rzek...147
3. Po Sekstach i Kaczerajnie...151
4. Bramka Seksten´ska – Szeroki Ostro´w...156
5. Po Śniardwach...160
6. Jezioro Warnołty do Wejsun...178
7. Szlak jeziora Tyrkło...182
8. Szlak Orzyski...185
9. Szlak Puszczański...194
10. Szlak Ryński...232
11. Piękna Góra – Dejguny...252
12. Szlak na Buwełno...260
13. Łabędzi Szlak...272
14. Jeziora Kisajno – Dargin – Sztynorckie – Sztynort...277
15. Szlak Dobski...294
16. Z Kirsajt na Święcajty...302
17. Szlak Sapiny...315
18. Mamry Zachód...329
Posłowie Autora...334
Przystanie według położenia na szlakach...337
Bibliografia...347

BESTSELLERY