Zasady skutecznej komunikacji w nauczaniu i wychowywaniu. Praktyczny poradnik dla nauczycieli i wychowawców - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Zasady skutecznej komunikacji w nauczaniu i wychowywaniu. Praktyczny poradnik dla nauczycieli i wychowawców - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
83-88285-07-6
Język:
Polski
Data wydania:
1 stycznia 2005
Rozmiar pliku:
1,1 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
55,35
Cena w punktach Virtualo:
5535 pkt.

Pełny opis

Publikacja zawiera wiele porad na temat zasad budowania jak najefektywniejszej dla procesu przyswajania wiedzy więzi miedzy osobą nauczającą a nauczaną. Wprowadza w zagadnienia reżyserii edukacyjnej, zasad oceniania postępów w nauce i poziomów informacji w ocenianiu.Korzyści

Otrzymacie Państwo:

  • Wiedzę na temat najbardziej skutecznych metod komunikowania się z uczniem,
  • Materiały pozwalające na zrozumienie i wnikliwą analizę procesu uczenia się,
  • Zestaw sprawdzonych w praktyce narzędzi - ćwiczeń, zadań, przykładów do refleksji,
  • Publikację w praktycznej formie dokumentu elektronicznego.

Spis treści

1. Informacje 3

1.1 Spis treści 3
1.2 Informacje o autorach 4
1.3 Wykaz piktogramów 6

 

2. Wprowadzenie 7

3. Kompozycja doświadczenia edukacyjnego
9
3.1. Reżyseria edukacyjna 9
3.2. Vademecum podstaw programowych 15
3.3. Nauczanie 19
3.3.1. Komentarze 19
3.3.2. Mapa mentalna – nauczanie 21
3.4. Wychowanie 22
3.4.1. Komentarze 22
3.4.2 Mapa mentalna – wychowanie 36
3.5. Umiejętności 37
3.5.1. Komentarze 37
3.5.2. Mapa mentalna – umiejętności 40

 

4. Ocenianie 41
4.1. Zasady ogólne 41
4.2. Poziomy informacji w ocenianiu 57
4.3. Ocenianie: problem czy proces 60
4.4. Najczęstsze błłędy podczas oceniania 62

 

BESTSELLERY