Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-65404-44-2
Język:
Polski
Data wydania:
16 listopada 2015
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
24,20
Cena w punktach Virtualo:
2420 pkt.

Pełny opis

 

Autorka jest znanym dietetykiem i przez ponad dekadę pracowała z ludźmi zmagającymi się ze skutkami przewlekłego stresu. W oparciu o swoje bogate doświadczenie, analizując poszczególne objawy, wyodrębniła siedem jego rodzajów. U niektórych stres wpływa na hormony, a u innych powoduje problemy ze snem, nadpobudliwość, wrażliwość na światło czy dźwięk. Na każdy typ stresu podaje metody pozwalające ciału wyzwolić wrodzone zdolności samouzdrawiania. Opisuje opracowane przez siebie, sprawdzone sposoby przywracania równowagi ciała i umysłu oraz eliminowania innych skutków długotrwałego napięcia. Cechuje się holistycznym podejściem umiejętnie łącząc odżywianie, świadomość własnego ciała, ruch i medytację. Proste metody na wyeliminowanie skutków stresu.

Spis treści

Wprowadzenie

Część I: Czy wpadłeś w pętlę stresu?
Rozdział 1: Czy stres rządzi twoim życiem?
Rozdział 2: Odstresowanie a poprawa jakości życia
Rozdział 3: Ciesz się każdą chwilą
Rozdział 4: Pętle stresu
Rozdział 5: Które Oblicze Stresu pasuje do ciebie?

Część II: Dieta antystresowa na każdy dzień
Rozdział 6: Zasady diety antystresowej
Rozdział 7: Zrozumieć pragnienia
Rozdział 8: Podstawy diety antystresowej
Rozdział 9: Sześć tygodni diety antystresowej
Rozdział 10: Elementy zdrowego żywienia
Rozdział 11: Poranna rewolucja
Rozdział 12: Energetyzujący dzień
Rozdział 13: Relaksujące wieczory
Rozdział 14: Antystresowe napoje i przekąski

Część III: Życie bez stresu na co dzień
Rozdział 15: Praktyka uważności
Rozdział 16: Joga jako świadomość
Rozdział 17: Relaksujące sekwencje jogi
Rozdział 18: Nowy ruch dla ciała i umysłu

Epilog
Przypisy
Bibliografia
Podziękowania
O Autorce

BESTSELLERY