Charaktery 8/2015 - ebook

Oceń:
Format:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Sierpień 2015
Rozmiar pliku:
5,3 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
10,90
Cena w punktach Virtualo:
1090 pkt.

Pełny opis

Miesięcznik „Charaktery” to pierwszy w Polsce ogólnopolski magazyn psychologiczny. Pismo wydawane jest od 1997 roku. To jedyny popularnonaukowy miesięcznik poświęcony psychologii, który popularyzuje wiedzę psychologiczną w sposób zrozumiały dla przeciętnego człowieka. W "Charakterach" publikowane są artykuły pisane przez wybitnych polskich i zagranicznych autorów, ekspertów w swojej dziedzinie.

Spis treści

RZECZY PIERWSZE
Intuicja – Wiesław Łukaszewski
PSYCHOWIEŚCI
NA TEMAT
Twój wewnętrzny głos – Kinga Tucholska
Mądrość z serca – rozmowa z Davidem G. Myersem
PRAKTYCZNIE
Jak się zbliżyć do najbliższych – Marta Wołowska-Ciaś
Srebrne lisy grasują – Beata Banasiak-Parzych
Najgorsza dieta na świecie – Mariusz Jaworski
Wyjść na zero – Sebastian Grün
Co mówi wnętrze – Wiesław Sikorski
Życie w ciszy – Anna Wiśniewska
Wasze sprawy
LEKCJE Z ŻYCIA
Nie do zmiany – Jacek Krzysztofowicz
LABORATORIUM
Co pomaga nam się zmagać – rozmowa z Ralfem Schwarzerem
Życzliwi czy kompetentni? – Andrea E. Abele-Brehm, Susanne Bruckmüller
Podaruj dziecku „być” – Anna Maria Zawadzka
Magia w służbie psychologii – Gustav Kuhn
Niezapomniane chwile – James L. McGaugh
KTO CO GDZIE KIEDY
EX CATHEDRA
Wina i wstyd – Tomasz Maruszewski
I
Zaufać drodze – Katarzyna Boni
Być filozofem – Jacek Wojtysiak
O doświadczeniu – Alosza Awdiejew
Czarny koń w Berlinie – Jerzy Maksymiuk
Praca to nie towar – Halina Bortnowska
Pochlebstwo – Tadeusz Gadacz
Cebula – Ignacy Karpowicz
Wpływ – Leszek Mądzik
Kiosque
Na horyzoncie – Bronisław Maj
LISTY
CICER CUM CAULE

BESTSELLERY