Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1 sty 2013 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 1 sty 2013 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
1 stycznia 2013
Rozmiar pliku:
3,9 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
8,00
Cena w punktach Virtualo:
800 pkt.

Pełny opis

Naukowe Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie”, które jest tworzone dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami nauko-wymi z Wydziałów Nauk Ekonomii i Zarządzania w Polsce.

Czasopismo zawiera przede wszystkim artykuły dotyczące szerokich aspektów wiedzy teoretycznej i praktycznej z Nauk Ekonomii i Zarządza-nia. Artykuły prezentują diagnozy, analizy, przykła-dy oraz bogaty zasób wiedzy. Tworzą nową wiedzę nieobecną w publikowanych dotąd książkach oraz innych pozycjach wydawniczych w Polsce oraz na świecie.

Spis treści

Stres we współczesnej organizacji - dr Krystyna Serafin

Kreatywność i ekspansywność w innowacyjnym rozwoju regionów - dr Małgorzata Niklewicz- Pijaczyńska

Funkcjonowanie serwisów internetowych jako narzędzi e-marketingowych spółek z branży browarniczej w Polsce - mgr Patrycja Andrzejewska

Porównanie kryteriów oceny biznes planu sto-sowanych przez potencjalnych przedsiębiorców oraz fundusze venture capital w Polsce - mgr Wojciech Wojaczek

Zarządzanie zobowiązaniami krótkotermino-wymi w gospodarstwach rolniczych z województwa lubelskiego - mgr Agnieszka Gałecka

Inwestowanie w kapitał ludzki w Polsce - mgr Lidia Sokołowska

Zmiany w otoczeniu finansowym firmy - mgr Anna Skulimowska

Zarządzanie płynnością finansową w przedsiębiorstwach transportowych na Litwie -

mgr Magdalena Grabowska

BESTSELLERY