Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 3 maj/2013 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 3 maj/2013 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
1 maja 2013
Rozmiar pliku:
7,2 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
8,00
Cena w punktach Virtualo:
800 pkt.

Pełny opis

Naukowe czasopismo, informacje bieżące ze świata i nauki. Jest tworzone dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami naukowymi z Wydziałów Nauk Ekonomii i Zarządzania w Polsce.

Czasopismo zawiera przede wszystkim artykuły dotyczące szerokich aspektów wiedzy teoretycznej i praktycznej z Nauk Ekonomii i Zarządzania. Artykuły prezentują diagnozy, analizy, przykłady oraz bogaty zasób wiedzy. Tworzą

Spis treści

Elastyczne formy pracy - mgr Anna Kubica

Zarządzanie talentami a wiek pracownika - mgr Monika Trojanowska

Kształtowanie się realnych wydatków gospodarstw domowych na towary i usługi konsump-cyjne w latach 2000-2011- dr Małgorzata Grzywińska-Rąpca, dr Anna Rutkowska-Ziarko

Globalna polityka ekonomiczna a przeciwdziałanie zarażeniu -prof. nadzw. dr hab. Rafał Matera, mgr Piotr Gabrielczak

NYSE EURONEXT:Sector Indices; Country and Cross Border Indices

Rynek pracy – spadek przeciętnego zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw

Handel zagraniczny: Po wysokim wzroście przed rokiem obrotytowarowe z zagranicą obniżyły się w skali roku

Budżet państwa:dochody i wydatki budżetu państwa

Przychody z działalności: Wzrost przychodów netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów

Istota powstania ryzyka walutowego w przedsiębiorstwach stoczniowych w Polsce -dr Ireneusz Miciuła

Opracowanie i upowszechnianie innowacji - przejaw mody, czy też potrzeba i konieczność? - dr Małgorzata Brojak-Trzaskowska

Tworzenie więzi konsument – marka online- mgr Agnieszka Rak

BESTSELLERY