Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 4 lip/2013 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 4 lip/2013 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
4 lipca 2013
Rozmiar pliku:
6,2 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
8,00
Cena w punktach Virtualo:
800 pkt.

Pełny opis

Naukowe czasopismo, informacje gospodarcze, biznesowe, naukowe. Czasopismo zawiera przede wszystkim artykuły dotyczące szerokich aspektów wiedzy teoretycznej i praktycznej z Nauk Ekonomii i Zarządzania. Artykuły prezentują diagnozy, analizy, przykłady oraz bogaty zasób wiedzy.

Spis treści

Uwarunkowania rozwoju przemysłu kreatywnego w Polsce - dr Wanda Pełka

Analiza porównawcza kampanii promocyjnych piw kategorii radler w Polsce - mgr Patrycja Andrzejewska

NYSE Euronext

Intercontinental Exchange acquisition of NYSE Euronext

Odpowiedzialny pracodawca, czyli słów kilka o społecznej odpowiedzialności przedsiębior-stwa wobec pracowników - Martyna Ostrowska

Gospodarka Unii Europejskiej Prognoza z wiosny 2013 r Wspieranie badań naukowych, rozwoju technologicznego i innowacji

Bezrobocie młodych - mgr Anna Kubica

Instrumenty finansowe do unikania transakcyjnego ryzyka walutowego - dr inż. Ireneusz Miciuła

Obroty handlu zagranicznego

Sytuacja gospodarstw domowych w 2012 r. w świetle wyników badania budżetów

gospodarstw domowych

 

BESTSELLERY