Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 5 wrz/2013 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie nr 5 wrz/2013 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
1 września 2013
Rozmiar pliku:
6,3 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
8,00
Cena w punktach Virtualo:
800 pkt.

Pełny opis

Naukowe czasopismo, informacje gospodarcze, biznesowe, naukowe.  Jest tworzone dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami naukowymi z Wydziałów Nauk Ekonomii i Zarządzania w Polsce.

Czasopismo zawiera przede wszystkim artykuły dotyczące szerokich aspektów wiedzy teoretycznej i praktycznej z Nauk Ekonomii i Zarządzania. Artykuły prezentują diagnozy, analizy, przykłady oraz bogaty zasób wiedzy.

Spis treści

Zewnętrzne i wewnętrzne uwarunkowania funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstw - mgr Anna Mitek, dr inż. Ireneusz Miciuła

Czy w dzisiejszych czasach warto inwestować w pracownika? - Lic. Zawodniak Iwona

Jakość życia wg miernika HDI i pozycja Polski na świecie - dr inż. Ireneusz Miciuła

Funkcjonowanie przedsiębiorstw w warunkach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - mgr Emilia Gorczyczewska

Zrównoważony rozwój energetyczny państw UE - mgr Krzysztof Miciuła, dr inż. Ireneusz Miciuła

Modelowanie wydatków gospodarstw domowych na rekreację i kulturę w latach 2000-2011 - dr Małgorzata Grzywińska-Rąpca

NYSE Euronext is Only Global Carbon

Neutral Exchange Operator for Third

Year a Row!

Energia ze źródeł odnawialnych w 2011

Zagraniczne wyjazdy zarobkowe

Konkurencyjność Polskiej Gospodarki

 

BESTSELLERY