Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie” nr 1/2015 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
15 stycznia 2015
Rozmiar pliku:
3,0 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
7,00
Cena w punktach Virtualo:
700 pkt.

Pełny opis

Oferujemy Państwu naukowe Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie”, które jest tworzone  dzięki współpracy z  pracownikami naukowymi. Czasopismo zawiera artykuły naukowe prezentujące wyniki badań dotyczące szerokich aspektów wiedzy teoretycznej i praktycznej z Dziedzin Nauk Ekonomii oraz bieżące informacje gospodarcze. Artykuły prezentują diagnozy, analizy, raporty, przykłady oraz bogaty zasób wiedzy. Nasi czytelnicy to głównie środowisko naukowe oraz świat biznesu, którzy interesują się zagadnieniami, takim jak zarządzanie, innowacja, finanse i rachunkowość, handel zagraniczny, IT... Czasopismo wydawane jest od roku 2012.

Spis treści

Otwarto Samsung LABO we Wronkach 7

Asseco i Comarch wśród największych w Europie 8

72 mln zł na innowacyjne i ekologiczne technologie 9

24 mln zł z NCBR na innowacje społeczne 10

29 projektów uzyskało pieniądze na pomoc w ochronie patentowej 12

Kapitał ludzki w organizacji 13

Gdańska firma CTAdventure zwyciezcą Creative Business Cup 2014 16

Praktyka szacowania czasów trwania czynności w projektach - przegląd technik statystycznych 17

Rozwój przedsiębiorstwa innowacyjnego na przykładzie firmy Jotkel w Krotoszynie - województwo wielkopolskie 27

Innowacje – pojęcia i definicje 27

Organizacje uczące się w modelu otwartej innowacji 33

Kreatywność - creativity, creative thinking 39

Zachęty inwestycyjne w SSE 40

Wyniki obrotów handlu zagranicznego I–VI 2014 r. 44

Kryzys zadłużenia jako wyzwanie dla krajów Unii Europejskiej 53

Polityka fiskalna i gospodarka finansowa środkami publicznymi w Unii Europejskiej - wybrane zagadnienia 53

Rozwiązania problemu zadłużenia – wyzwanie dla krajów Unii Europejskiej 58

Wirtualne społeczności i blogowanie w relacjach inwestorskich 62

BESTSELLERY