Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie” nr 1/ 2016 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie” nr 1/ 2016 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
1 stycznia 2016
Rozmiar pliku:
9,1 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
7,00
Cena w punktach Virtualo:
700 pkt.

Pełny opis

Drodzy Czytelnicy!

W kolejnym roku oddajemy w Wasze ręce nasze naukowe Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie”, które jest tworzone dzięki współpracy z pracownikami naukowymi z dziedzin Nauk Ekonomicznych., w tym zarządzania. Czasopismo zawiera przede wszystkim artykuły naukowe, jako prezentacja najnowszych wyników badań z zakresu szerokich i wybranych zagadnień z tej dziedziny nauki zarówno praktycznie, jak i teoretycznie. W czasopiśmie zamieszczane są raporty, analizy,diagnozy, prognozy, jak i również bieżące informacje gospodarcze, znajdują się takie zagadnienia z obszarów, jak np: zarządzanie, innowacje, finanse i rachunkowość, handel zagraniczny, IT, gospodarka. Nasi czytelnicy to głównie środowisko akademickie oraz, biznesu. Czasopismo wydawane jest od 2012 roku.

Życzymy miłego czytania oraz zdobywania wiedzy naukowej!

Spis treści

Inteligentny rozwój S. 6

Współpraca ze środowiskami naukowymi s. 8

Projekty innowacyjne s. 11

Polskie firmy zdominowały ranking „Technology Fast 50” s. 11

Ocena warunków prowadzenia biznesu s. 13

Handlowi zdobywcy s. 14

Fenomen Al-Jazeery s. 20

Pieniądz elektroniczny w polskich samorządach terytorialnych na przykładzie projektu Śląska Karta s. 25

Electronic money in Polish local authorities – based on the example of the Silesian Public Services Card s. 31

Analiza rozwoju e-gospodarki w Polsce s. 32

Analysis of the development of e-economy in Poland s. 36

Warner Bros. Entertainment Inc. s. 38

Time Warner gigant mediowy s. 41

8 miliardów złotych na innowacje z NCBR s. 45

Rynek telewizji i reklamy telewizyjnej s. 48

Rynek reklamy rośnie o 4 proc. najszybciej rozwija się internet s. 50

The new use of a new product S. 52

The New Face of Efficiency s. 55

4 Digital Economy Eras S. 58

BESTSELLERY