Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie” nr 6/ 2015 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie” nr 6/ 2015 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
18 listopada 2015
Rozmiar pliku:
12 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
7,00
Cena w punktach Virtualo:
700 pkt.

Pełny opis

Oferujemy Państwu naukowe Czasopismo „Ekonomia i Zarządzanie”,  które jest tworzone  dzięki współpracy z  pracownikami naukowymi. Czasopismo zawiera artykuły naukowe prezentujące wyniki badań dotyczące szerokich aspektów wiedzy teoretycznej i praktycznej z Dziedzin Nauk Ekonomii oraz bieżące informacje gospodarcze. Artykuły prezentują diagnozy, analizy, raporty, przykłady oraz bogaty zasób wiedzy. Nasi czytelnicy to głównie środowisko naukowe oraz świat biznesu, którzy interesują się zagadnieniami, takim jak zarządzanie, innowacja, finanse i rachunkowość, handel zagraniczny, IT... Czasopismo wydawane jest od roku 2012.


Spis treści

Współpraca gospodarcza Polski z Chinami S. 6

Obecność polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych i w Chinach S. 7

Charakter współpracy z chińskimi partnerami S. 8

Ocena efektów współpracy S. 9 Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, KPMG Sp. z o.o.

Zmiany w gospodarce polskiej w okresie transformacji i po przystąpieniu do UE S. 12

Zmiany w okresie po kryzysie 2008/2009 S. 16 Ministerstwo Gospodarki

Wynik i dług sektora instytucji rządowych i samorządowych S. 18

Strategia i cele średniookresowe rządu S. 18

Działania podjęte w celu zlikwidowania nadmiernego deficytu S. 18

Prognoza średniookresowa - Czynniki determinujące dochody sektora instytucji rządowych i samorządowych S. 30 Rada Ministrów

Zaufanie w praktyce zarządzania organizacją S. 38

Interpretacja pojęcia „zaufanie” w zarządzaniu S. 38

Istota zarządzania zaufaniem S. 40 Dr Joanna Gajda

Human Capital Economy CEE Congress S. 47

Human Capital Awards rozdane S. 49

Fresh defiance from Poland could help us reboot the European Union S. 51 Liam Halligan

Fostering firm creation and entrepreneurship S. 54 OECD Council at Ministerial Level

Why innovation? S. 55 Jun Matsuo

2015 life sciences outlook Japan S. 58

UK tech awards 2015 S. 59 Brian Henderson

2014 WINNERS S. 64

BESTSELLERY