Facebook - konwersja

Detektyw 2/2019 - ebook

Data wydania:
15 stycznia 2019
Format:
MOBI
Format MOBI
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najczęściej wybieranych formatów wśród czytelników e-booków. Możesz go odczytać na czytniku Kindle oraz na smartfonach i tabletach po zainstalowaniu specjalnej aplikacji. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Produkt niedostępny.  Może zainteresuje Cię

Detektyw 2/2019 - ebook

Nie ułatwiaj pracy hakerom!

Wszelkiego rodzaju hasła, jakich używany w internecie, powinny być trudne do złamania oraz regularnie zmieniane. Specjaliści z dziedziny cyberprzestępczości przypominają o tym od wielu lat, ale – można odnieść wrażenie – że jest to głos wołającego na puszczy. Niestety: od dawna używamy tych samych, bardzo słabych i prostych do odgadnięcia haseł.

Pod koniec 2018 roku zespół SplashData opublikował – ósmy już raz – listę najpopularniejszych słabych haseł ułożoną według informacji, jakie udało się uzyskać „dzięki” analizie 5 milionów haseł, które zostały ujawnione w sieci w ciągu ostatnich miesięcy. Podobnie jak w ubiegłym roku na miejscu pierwszym znajduje się „123456”, a na drugim – „password”. Na najniższym stopniu podium (awans o trzy oczka) uplasowało się zaś „123456789”. W pierwszej dziesiątce mamy też kilka innych ciągów cyfr, a także „sunshine”, „qwerty” i „iloveyou”.

- Ludzie i w tym roku robili to, czego nie powinni robić, np. używając własnych nazwisk lub nazwisk znanych osób (jak prezydent Stanów Zjednoczonych), jako swoje hasło. Podstawą bezpieczeństwa komputerowego jest wybranie jak najtrudniejszego hasła. Niestety, użytkownicy wciąż polegają na takich hasłach, jak np. "123456" – skomentował wyniki badania dyrektor generalny SplashData, Morgan Slain.

Tyle się mówi o bezpieczeństwie w sieci, a mimo to ludzie nie zmieniają swoich nawyków i w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Może warto to zmienić na początku 2019 roku. Po co ułatwiać pracę hakerom!

Krzysztof Kilijanek

Spis treści

Krzysztof Kilijanek

Od redakcji

 

Leon Madejski

Krwawy plantator truskawek cz. 2 – Gang „kantorowców”

 

Jolanta Walewska

Masakra w dzień Świętego Walentego – Historia Ala Capone

 

Eliza Solska

Zdrowego chłopczyka kupię! – Handel dziećmi

 

Karol Rebs

Maszyna do zabijania – Wszystko przez alkohol

 

Marcin Kana

Tajemnica ogrodu – Skutki pijackiej awantury

 

Zagadka kryminalna – Napad w instytucie


Rozrywka z Temidą – Z kraju i ze świata

 

Paweł Gardyński

„Łomiarz” atakuje w mroku – Postrach Warszawy

 

Konrad Szymalak

Zemsta zranionej kochanki – Zbrodnia prawie doskonała

 

Agnieszka Kozak

Nie ma mnie nawet kto pożegnać – Historia i wokanda

 

Jerzy Blaszyński

Po latach odpowiedział za zbrodnię – Zabójstwo tatuażysty

 

Andrzej Poll

Salon Kitty – Tajne sprawy III Rzeszy

 

Zagadka kryminalna – Okazja czyni złodzieja?

 

Kategoria: Kryminał i sensacja
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 9,8 MB

BESTSELLERY

Kategorie: