Facebook - konwersja

Dziecko & Psychologia. Dziecko. Wydanie Specjalne 1/2018 - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
17 maja 2018
12,60
Cena w punktach Virtualo:
1260 pkt.

Dziecko & Psychologia. Dziecko. Wydanie Specjalne 1/2018 - ebook

Codzienne wojny o komputer, tablet, smartfon. Lęk o to, czy w przedszkolu dziecku nie dzieje się krzywda. Niekończące się dyskusje o obowiązkach domowych. Negocjacje, co wolno, a czego nie, i właściwie dlaczego. Trudne wieczory i jeszcze trudniejsze ranki... Brzmi znajomo? Też to dobrze znamy. O to, jak sobie radzić z wyzwaniami, które stają przed dzisiejszymi rodzicami, zapytałyśmy najlepszych specjalistów. Justyna Dąbrowska, założycielka miesięcznika „Dziecko”, rozmawia o tym z Agnieszką Stein, prof. Katarzyną Schier, prof. Bogdanem de Barbaro i Anną Zdrojewską, która stworzyła wydawnictwo Mamania. Publikujemy także fundamentalny tekst duńskiego pedagoga Jespera Juula oraz artykuły napisane przez psycholożki młodego pokolenia związane z nurtem Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy. Nie damy Wam przepisu na dziecko grzeczne, łatwe i posłuszne. Ale znajdziecie tu podpowiedzi, jak się dogadywać z dzieckiem na co dzień. Jak wychować je na mądrego, samodzielnego człowieka, kreatywnego i pełnego inicjatywy. A także jak budować dobry związek i skąd czerpać siły, gdy codzienność nas przerasta.

Redaktorka prowadząca Magda Rodak

Kategoria: Dla rodziców, dziecko i wychowanie
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 17 MB

BESTSELLERY

Kategorie: