Facebook - konwersja

Magazyn Literacki Ksiażki 4/2017 - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
Kwiecień 2017
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
4,40

Magazyn Literacki Ksiażki 4/2017 - ebook

Nagroda Magellana
Redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” już po raz dziewiąty przyznała doroczne Nagrody Magellana. Ideą konkursu jest wyróżnianie wydawców wartościowych publikacji, wyróżniających się starannością o turystyczną jakość, rozbudzających pasję podróżowania oraz wychowujących nowe pokolenia globtrotterów. Komisja konkursowa przyznała 14 nagród głównych i 13 wyróżnień oraz nagrodę specjalną dla podróżników, którzy swą postawą kreują modę na podróżowanie. Po raz pierwszy przynano takżę nagrodę „Próg”, ustanowioną przez magazyn podróżniczy „Kontynenty”

Jak bledną gwiazdy
W kinie przedwojennym karierę jak i dziś mógł zrobić każdy. Niewiele się zmieniło w mechanizmach show-biznesu. Należało tylko obrać właściwy szlak. Mogły być to znajomości, mógł to być talent. W istocie liczyła się determinacja, by znaleźć się na srebrnym ekranie. Ale istotnie w międzywojniu artyści o pospolitych nazwiskach właściwie nie zaistnieli. Stąd tak wiele pseudonimów – z Grzegorzem Rogowskim, autorem książki „Skazane na zapomnienie” rozmawia Tomasz Zbigniew Zapert

25 lat Studia Emka
Te dwadzieścia pięć lat to przecież kawał czasu, więc z tej perspektywy można zdobyć się na dłuższe chwile refleksji i skonstatować, co było dobre a co niekoniecznie, jakie błędy popełniliśmy a co było naszym sukcesem, satysfakcją z dobrze wykonanej roboty. Jedno jest pewne, mimo różnych przeciwności my chcemy działać dalej, ponieważ dysponujemy czymś co jest nie do przecenienia – doświadczeniem, szacunkiem dla naszych klientów, nabytym przez te lata i umiarkowanym optymizmem. A także pokorą. Przekonaniem, że uczciwość w życiu codziennym i interesach bardzo się opłaca. Mamy z Klárą wrażenie, że nasi czytelnicy, kontrahenci lubią nas za to i cenią. To wszystko wiemy, staramy się tego trzymać i jak się coś zdarzy niedobrego iść dalej nie oglądając się za siebie – mówi Jacek Marciniak, współwłaściciel i redaktor naczelny Wydawnictwa Studio Emka w rozmowie z Piotrem Dobrołęckim

Książki miesiąca

  • „Skazane na zapomnienie” Grzegorza Rogowskiego
  • „Chemik” Stephenie Meyer
  • „Selfie” Marka Belki 
  • „7 x Gdańsk” Tomasza Małkowskiego

Proponujemy również:

  • Wydarzenia
  • Bestsellery z komentarzem Krzysztofa Masłonia
  • Między wierszami - felieton Tomasza Zaperta
  • Książka zaczyna się od okładki – książki dla dzieci poleca Anna Czarnowska-Łabędzka
  • Fragment książki „Dom nie z tej ziemi” Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby z ilustracjami Daniela de Latour
  • Namolny książkowiec – felieton Tadeusza Lewandowskiego
  • Fragment książki „Konwicki – Cudzoziemiec tranzytowy” Lidii Sadkowskiej-Mokkas
  • ObronaMünchhausena – felieton Marka Ławrynowicza
  • Recenzje nowości wydawniczych
Kategoria: Literatura i kultura
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 19 MB

BESTSELLERY

Kategorie: