Miesięcznik "W drodze" nr 529 - ebook

Oceń:
Format:
MOBI
Format MOBI
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najczęściej wybieranych formatów wśród czytelników e-booków. Możesz go odczytać na czytniku Kindle oraz na smartfonach i tabletach po zainstalowaniu specjalnej aplikacji. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
1 września 2017
Rozmiar pliku:
765 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt niedostępny

Pełny opis

Autorzy wrześniowego wydania zastanawiają się, co to znaczy być chrześcijaninem w pracy. Czy mamy obowiązek rozmawiać w niej o Bogu, czy rzetelna praca jako świadectwo wiary wystarczy? Ks. Dariusz Larus tłumaczy jak odróżnić pracoholizm od spełniania się w pracy, twierdzi, że nie należy przeciwstawiać życia zawodowego i rodzinnego. Psychoterapeuta Jacek Masłowski wyjaśnia, dlaczego praca zajmuje tak ważne miejsce w życiu mężczyzny, uważa, że warto by brał on urlop nie tylko od pracy, ale i od najbliższych. Maciej Zięba OP tłumaczy dlaczego mamy obowiązek płacić podatki oraz do jakiego stopnia Kościół może się wypowiadać w kwestiach ekonomii.

Drugim tematem numeru jest modlitwa. Cyprian Klahs OP komentuje ewangeliczny werset „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie”. Krzysztof Popławski OP pisze o wartości wspólnej modlitwy brewiarzowej i próbuje odpowiedzieć na pytanie, skąd się bierze jej kryzys w wielu wspólnotach zakonnych. Małgorzata Mazur, świecka dominikanka podpowiada, w jaki sposób modlić się wspólnie nawet wtedy, gdy nie można się fizycznie spotkać.

W tym wydaniu znajdziemy też pomysły na nietypowe „wakacje z duszą”. Poznański stomatolog Bartosz Niedziółka opowiada o swoich podróżach do Nepalu, gdzie leczy zęby dzieciom. Trzej młodzi dominikanie piszą o swoim doświadczeniu miesięcznego wolontariatu w obozie dla uchodźców w irackim Kurdystanie.

Ponadto w numerze: Michał Wilk tłumaczy jak powstawał Nowy Testament; Mateusz Przanowski OP o głębi skrytej za oklepaną frazą „Bóg Cię kocha”, ks. Grzegorz Strzelczyk o zapomnianym nauczaniu politycznym Jana Pawła II, Szymon Hołownia o niebie dla zwierząt; recenzje, felietony i dominikańskie komentarze do niedzielnych czytań z Ewangelii.

BESTSELLERY