Aktualności
 • 2018-08-30

  Nadchodzący wrzesień wszystkim miłośnikom literatury upłynie pod znakiem głośnych nazwisk. Już niebawem dowiecie się, co słychać u Chyłki i Zordona i dacie przestraszyć się mistrzowi horroru i thrillera. Powroty do pracy i szkoły umilą wam m.in. Remigiusz Mróz, Stephen King czy Elizabeth Strout. Będziecie również mogli zapoznać się z reportażem dotyczącym tegorocznej Narodowej Zimowej Wyprawy na K2. Zobaczcie sami, jakie ebooki czekają na was we wrześniu.

 • 2018-07-17

  Bestsellerowa space opera Marcina Podlewskiego doczekała się finału. Ebook Głębia. Bezkres rozwiązuje wszystkie wątki postapokaliptycznej tetralogii. Autor z pietyzmem odwzorował kosmos, Drogę Mleczną i usytuowanie poszczególnych gromad gwiazd, tworząc fascynującą scenerię dla powieści. Dodał do tego wartką akcję, wyrazistych bohaterów i niezwalniające tempo. Cykl Głębia to zatem więcej niż zwykłe science fiction. Zaciekawieni?

 • 2018-07-11

  Niektórzy z Was już szczęśliwie rozpoczęli urlop, inni zaś z pewnością go planują. To idealna okazja, by nadrobić czytelnicze zaległości! Wśród bestsellerów minionego miesiąca, czyli czerwcowych książek-petard, nie mogło zabraknąć takich nazwisk, jak: Katarzyna Bonda, Olga Tokarczuk, Katarzyna Nosowska, Katarzyna Berenika Miszczuk czy Wojciech Chmielarz. Oto ebooki i audiobooki, które rozgrzewały Was w słoneczne czerwcowe dni!

 • 2018-07-05

  Archeolog, naukowiec, pisarka, nałogowa czytelniczka, fanka ebooków i współautorka bloga. Emanuje pozytywną energią i poczuciem humoru. Do napisania książki przygotowuje się jak naukowiec. Marta Guzowska w rozmowie z Virtualo opowiedziała o swojej pracy archeologicznej, o pisarskich inspiracjach, o tym, co najbardziej lubi w swoich bohaterach, a także o tym, jak to się stało, że w jednej z powieści uśmierciła… swoich przyjaciół.

 • 2018-07-02

  Dobra lektura to jeden z gwarantów udanego wakacyjnego wypoczynku, prawda? Virtualo zadba, by książki nie skończyły się Wam przed końcem urlopu! Oprócz bestsellerowych thrillerów i kryminałów, docenianej literatury pięknej, wciągających powieści obyczajowych i fantastycznej fantastyki w atrakcyjnych cenach będziemy mieć dla Was także kilka gorących premier! Zobaczcie, co ciekawego czeka na Was w lipcu.

 • 2018-06-26

  Ponad 60 tysięcy tytułów od 800 wydawców w ofercie. Nam samym trudno w to uwierzyć, ale Virtualo istnieje na rynku już od 11 lat i prężnie się rozwija! Może urodziny nie są okrągłe, ale taki wynik trzeba świętować 😊 Z tej okazji (oprócz tego, że zebrało nam się na wspominki) przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! Zobaczcie sami 😊