Aktualności
 • 2018-07-02

  Dobra lektura to jeden z gwarantów udanego wakacyjnego wypoczynku, prawda? Virtualo zadba, by książki nie skończyły się Wam przed końcem urlopu! Oprócz bestsellerowych thrillerów i kryminałów, docenianej literatury pięknej, wciągających powieści obyczajowych i fantastycznej fantastyki w atrakcyjnych cenach będziemy mieć dla Was także kilka gorących premier! Zobaczcie, co ciekawego czeka na Was w lipcu.

 • 2018-06-26

  Ponad 60 tysięcy tytułów od 800 wydawców w ofercie. Nam samym trudno w to uwierzyć, ale Virtualo istnieje na rynku już od 11 lat i prężnie się rozwija! Może urodziny nie są okrągłe, ale taki wynik trzeba świętować 😊 Z tej okazji (oprócz tego, że zebrało nam się na wspominki) przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! Zobaczcie sami 😊

 • 2018-06-21

  Mija właśnie 25 lat od ukazania się w Polsce kultowego poradnika samodoskonalenia. Zawarte w nim przez Dale’a Carnegie’ego rady czytają i wprowadzają w życie kolejne pokolenia. Choć od wydania oryginału minęło już ponad 80 lat, a świat zmienił się nie do poznania, filozofia życiowa Carnegie’ego wciąż pozostaje aktualna i pomaga ludziom z całego świata osiągnąć sukces i szczęście.

 • 2018-06-07

  Doktor literatury, doświadczony wydawca kryminałów, a wreszcie… bestsellerowy pisarz! A.J. Finn, autor ebooka Kobieta w oknie, opowiada Virtualo o swojej recepcie na sukces, o tajnikach rynku wydawniczego, a także o własnych życiowych doświadczeniach, które znalazły odzwierciedlenie w jego debiutanckiej powieści.

 • 2018-05-23

  Wybitna pisarka i eseistka. Jej książki wielokrotnie nagradzano i wyróżniano. To lektury, których nie da się streścić w dwóch zdaniach. Sięgając po nie, każdy musi przeżyć i przemyśleć je samodzielnie. To wielkie święto dla polskiej literatury – Olga Tokarczuk została uhonorowana Międzynarodową Nagrodą Bookera za powieść Bieguni!

 • 2018-05-08

  Ma na swoim koncie ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy. Jego książki wydawane są w 49 językach, w 101 krajach. Od 1997 roku, ze swoim nieodłącznym partnerem Jackiem Reacherem, szturmem zdobywa szczyty list bestsellerów. Lee Child w rozmowie z Virtualo wyjawia, dlaczego pisze pod pseudonimem, z jakiego powodu nawrzeszczał na niego taksówkarz, czemu thrillery były pierwszymi opowieściami, a także… czemu nie może znaleźć dla siebie wygodnego krzesła. Zaciekawieni? Przeczytajcie cały wywiad z autorem ebooka Nocna runda!