Aktualności
 • 2016-02-17

  Z przyjemnością przekazujemy Wam radosną informację – autor bestsellerowych kryminałów, uwielbianych przez czytelników na całym świecie, już 23 kwietnia zawita do Polski. Miłośnicy Jo Nesbø, rezerwujcie bilety do Wrocławia!

 • 2016-02-11

  WYNIKI KONKURSU (podajemy tylko fragment adresu mailowego zwycięzcy): rus…@onet.eu. Osoba, która zwyciężyła, zrobiła zakupy o wartości 360 zł 50 gr. Serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową.

 • 2016-02-10

  Z przyjemnością informujemy, że znamy już zwycięzców konkursu związanego z premierą „Długiej utopii”. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu do nas odpowiedzi na pytanie: Za co cenisz twórczość Terry’ego Pratchetta?

 • 2016-01-29

  12 marca 2015 r. świat obiegła smutna wiadomość o śmierci Terry’ego Pratchetta. Mamy jednak okazję spotkać się z mistrzem fantasy raz jeszcze – na kartach jego przedostatniej powieści „Długa utopia” napisanej wspólnie ze Stephenem Baxterem. Od dziś możecie przeczytać długo oczekiwaną, czwartą część bestsellerowej serii science fiction w ebooku.

 • 2016-01-22

  Z radością informujemy, że wiemy już, kto otrzyma ebooka „Zero”. Przypominamy, na czym polegało zadanie konkursowe: Książki Elsberga dotyczą bliskich nam tematów. Pokazują, jakie zagrożenia może nieść ze sobą rozwój i coraz większe uzależnienie od elektroniki. „Blackout” mówił o kryzysie energetycznym. „Zero” porusza temat bezpieczeństwa w internecie. Jaki temat powinien, Twoim zdaniem, poruszyć autor w swojej kolejnej powieści. Chcesz wiedzieć, czy wygrałeś? Sprawdź!

 • 2016-01-20

  Dzień Babci, Dzień Dziadka – o tych świętach warto (nawet trzeba!) pamiętać. Dziadkowie z pewnością ucieszą się z życzeń i upominków – pamiętajcie, że możecie skorzystać z naszej funkcji „Zamawiam na prezent” ;) –  jednak istnieje coś, co da im jeszcze więcej radości: obecność, rozmowa, zrozumienie, wspólnie spędzony czas. Czasem macie z tym problem? Przedstawiamy Wam ebooki, po przeczytaniu których prawdopodobnie spojrzycie na pewne kwestie zupełnie inaczej.