Aktualności
 • 2018-02-14

  Książka, która trafia w punkt. Przemoc, bieda, nałogi i brak perspektyw. Czy w najwspanialszym kraju świata może dziać się aż tak źle? Autor odpowiada na to pytanie jednoznacznie, udowadniając, że problemy współczesnego świata nie omijają nikogo. Elegią dla bidoków J.D. Vance sprawił, że wyidealizowany obraz Ameryki w mgnieniu oka pękł niczym bańka mydlana.

 • 2018-02-06

  Jakie ebooki i audiobooki towarzyszyły Wam w długie styczniowe wieczory? Przez które tytuły zasypialiście do pracy? W towarzystwie których lektur spędzaliście weekendy? Lista styczniowych bestsellerów nikogo nie zaskoczy. Znajdziecie na niej takie nazwiska, jak Coben, Miłoszewski, Mróz, Brown, Zafon, Lackberg czy Wicha. Sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco z najgorętszymi tytułami tej zimy!

 • 2018-01-31

  Wiosny póki co na horyzoncie nie widać. Na wszystkich nałogowych czytelników czeka za to wiele gorących premier! A wśród nich takie nazwiska, jak: B.A. Paris, James Rollins, Lauren Weisberger czy Olga Rudnicka. Z premierowych powieści dowiecie się, dlaczego diabeł nie ubiera się już u Prady, czemu Donald Trump wygrał wybory, a także na co uważać podczas kupowania nieruchomości. Zobaczcie sami!

 • 2018-01-30

  Dokonują niemożliwego, wspinając się na wierzchołek świata. Pokonują ludzkie ograniczenia i własne słabości. Nie brak im jednak egoizmu i przerośniętych ambicji. By osiągnąć cel są gotowi poświęcić wszystko – nawet życie. Stają oko w oko z naturą i wychodzą naprzeciw śmierci. O himalaistach powstało w ostatnim czasie wiele książek. Oto kilka z nich, po które warto sięgnąć.

 • 2018-01-30

  Najbardziej poczytny polski pisarz ostatnich lat, wielbiciel gór i biegania, młody prawnik. Najlepiej czuje się w stylistyce kryminalnej, ale nie stroni od innych gatunków. Jego książki pokochała Tess Gerritsen. On sam czyta zaś bez opamiętania, co przekłada się na jego pisarskie wybory. Remigiusz Mróz powraca z nową powieścią!

 • 2018-01-22

  Dziennikarz, pisarz kryminałów młodszego pokolenia, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru. Do księgarń trafiła właśnie nowa powieść Wojciecha Chmielarza. To kolejna część cyklu o komisarzu Mortce, który tym razem będzie musiał zmierzyć się z mafijnymi porachunkami, podwójnym morderstwem i poważnymi oskarżeniami pod adresem jego kolegi po fachu.