Aktualności
 • 2018-01-04

  14 stycznia po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze w całej Polsce i w różnych miejscach świata będą zbierać pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Oprócz tradycyjnego wrzucenia pieniążka do puszki akcję można wesprzeć na wiele innych sposobów, np. poprzez licytacje.

 • 2017-12-12

  Najlepszy prezent na świecie? Książka! Co do tego chyba nikt z zaglądających tu nie ma wątpliwości 😊 Jeśli jeszcze nie macie pomysłów na prezent dla swoich bliskich, znajdziecie u nas garść inspiracji 😊 Podpowiemy Wam, które bestsellery i nowości warto sprezentować. Dowiecie się również, jak kupić w Virtualo ebooka lub audiobooka na prezent. Nie musicie się martwić, że przesyłka może nie dotrzeć przed świętami – prezent w niedługim czasie będzie u Was 😊

 • 2017-11-29

  Ciasta z wróżbą, autografy, przekąski i slajdy z podróży. 30 listopada w warszawskiej klubokawiarni Jaś i Małgosia odbędzie się imieninowe spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem. Wszystko utrzymane w skandynawskim klimacie.

 • 2017-11-28

  Uwiódł świat rolą Forresta Gumpa. Zagrał w Filadelfii, Zielonej mili, Szeregowcu Ryanie i w Sullym. Wcielił się w postać profesora Roberta Langdona, głównego bohatera powieści Dana Browna. Ma na swoim koncie dwa Oscary i cztery Złote Globy. Jest fanem popularnych Maluchów – polskich Fiatów 126 P. Tom Hanks napisał swoją pierwszą książkę.

 • 2017-11-23

  Stephen King, mistrz prozy współczesnej, napisał książkę razem ze swoim synem, Owenem. Przedstawiają w niej przerażającą wizję świata, w którym kobiety zostały uśpione przez tajemniczą siłę. Osamotnieni mężczyźni kreują zaś rzeczywistość pełną konfliktów i przemocy.

 • 2017-11-10

  Czy można było sobie wymarzyć lepszą czytelniczą jesień? Lackberg, Mróz, Follett, Marinina, Lagercrantz. W tym sezonie zdecydowanie nie możemy narzekać na brak ciekawych ebooków do przeczytania. Na naszej liście październikowych bestsellerów znalazły się głównie kryminały. Nie zabrakło jednak tegorocznego noblisty, Kena Folletta czy biografii Anny Przybylskiej. Zresztą zobaczcie sami!