Aktualności
 • 2017-11-23

  Stephen King, mistrz prozy współczesnej, napisał książkę razem ze swoim synem, Owenem. Przedstawiają w niej przerażającą wizję świata, w którym kobiety zostały uśpione przez tajemniczą siłę. Osamotnieni mężczyźni kreują zaś rzeczywistość pełną konfliktów i przemocy.

 • 2017-11-10

  Czy można było sobie wymarzyć lepszą czytelniczą jesień? Lackberg, Mróz, Follett, Marinina, Lagercrantz. W tym sezonie zdecydowanie nie możemy narzekać na brak ciekawych ebooków do przeczytania. Na naszej liście październikowych bestsellerów znalazły się głównie kryminały. Nie zabrakło jednak tegorocznego noblisty, Kena Folletta czy biografii Anny Przybylskiej. Zresztą zobaczcie sami!

 • 2017-10-30

  Tworzy wzruszające historie, pisze o miłości, skupia uwagę milionów czytelników na całym świecie. Podczas swojej wizyty w Polsce Nicholas Sparks udzielił Virtualo wywiadu, w którym opowiedział o swojej najnowszej książce „We dwoje”, o pisarskich nawykach, trudnych początkach i źródłach inspiracji. Zachęcamy do lektury. 😊

 • 2017-10-24

  Krakowskie Targi Książki to nie tylko wielkie święto wszystkich czytelników, lecz także wspaniała okazja, by upolować wymarzone książki w supercenach i spotkać się z ulubionymi autorami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc rabatów i konkurs 😊 Zobaczcie sami!

 • 2017-10-23

  Bardzo często macie problemy z odsłuchiwaniem audiobooków na iPhonach. Ponieważ często piszecie o tym w mailach lub dzwonicie do nas w tej sprawie, postanowiliśmy ułatwić nieco życie posiadaczom tych urządzeń i krótko napisać, jak to zrobić.

 • 2017-10-20

  16 października 2017 roku swoją oficjalną premierę miała niezwykła publikacja dla przedszkolaków. „Moje miasto Warszawa” to nowy projekt Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, przygotowany we współpracy z Biblioteką Akustyczną.