Aktualności
 • 2018-12-17

  Autor licznych książek i publikacji, konsultant w dziedzinie efektywności osobistej, coach, wykładowca MBA, a także… powieściopisarz! W rozmowie z Virtualo Miłosz Brzeziński opowiada o tym, dlaczego zdecydował się wziąć na warsztat napisanie powieści. Zdradza, czemu postanowił uczynić opętania motywem przewodnim swojej książki, a także opowiada o planach na przyszłość po sukcesie ebooka Opętani i święci.

 • 2018-12-06

  Nie wiesz, co kupić komuś bliskiemu? Twoja dziewczyna marzy o najnowszej powieści Remigiusza Mroza? A może twój tata uwielbia czytać, ale nie ma już miejsca na książki? Virtualo spieszy z pomocą! W naszej ofercie znajdziesz karty prezentowe na konkretny tytuł lub na dowolną kwotę. To prezent na święta, który ucieszy zarówno miłośników czytania, jak i tych, którzy chcieliby zacząć, ale nie wiedzą, po co sięgnąć w pierwszej kolejności. Zobacz, jak to działa!

 • 2018-11-21

  Wciągająca lektura, dla której zarwiesz noc – tak magazyn "Observer" zrecenzował najnowszą powieść J.K. Rowling, piszącej pod pseudonimem Robert Galbraith. Ebook Zabójcza biel to czwarta część kryminalnej serii o detektywie Cormoranie Stike’u. Tym razem słynny detektyw będzie musiał zmierzyć się z zagmatwanym dochodzeniem, którego wątki prowadzą do brytyjskiego parlamentu, a także z osobistymi problemami.

 • 2018-10-24

  Już 25 października 2018 r. ruszają 22. Targi Książki z Krakowie. To jedna z dwóch największych w Polsce imprez dla miłośników czytania. Podczas tegorocznej edycji czekać na Was będzie 615 wystawców, ponad 700 autorów i targowe rabaty. Dla wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w tym terminie w Krakowie, przygotowaliśmy cykl wyjątkowych promocji na ebooki i audiobooki.

 • 2018-10-19

  Fani książkowych ekranizacji będą zachwyceni. Serialowi giganci zapowiedzieli na jesień premierę trzech produkcji na podstawie polskich powieści. Emocji na pewno nam nie zabraknie, obejrzymy bowiem kryminał, sensację i thriller. W obsadach plejada polskich aktorów, m.in. Magdalena Cielecka, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska i inni. Jesteście ciekawi, które powieści doczekały się serialowej adaptacji? Zobaczcie sami!

 • 2018-10-05

  Październik to nie tylko lawina premier i targi książki. Jak co roku, w październiku przyznawana jest najważniejsza w Polsce nagroda literacka. W finałowej siódemce NIKE 2018 znaleźli się: Paweł Sołtys, Marcin Wicha, Anna Bikont, Ewa Lipska, Mikołaj Grynberg, Jerzy Kronhold i Wojciech Bonowicz. Wyróżnione w 22. edycji dzieła literackie są bardzo zróżnicowane gatunkowo – mamy poezję, biografię, opowiadania i esej. Jury nagrody zdecydowało się wyróżnić Marcina Wichę tegoroczną statuetką!