Na ten film czeka chyba cały świat. Warto wcześniej przeczytać powieść

„Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Powieść fenomen. Mówią o niej wszyscy. Jedni kochają, inni krytykują. Budzi wiele kontrowersji. Zarówno z powodu tematyki, jak i języka, jakim została napisana. Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że to również najczęściej dyskutowana książka w środkach komunikacji miejskiej ;). Niedługo w kinach pojawi się ekranizacja drugiej części bestsellera - "Ciemniejsza strona Greya".

Grey popularniejszy niż Gwiezdne Wojny

Jeśli Wy też zastanawiacie się, kiedy w kinach pojawi się sequel „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, to spieszymy z informacją, że  „Ciemniejszą stronę Greya” będziecie mogli obejrzeć 10 lutego (mimo że nie ma jeszcze połowy stycznia, niektóre kina prowadzą już przedsprzedaż biletów). Nic dziwnego. Zarówno powieść, jak i film biją rekordy popularności. Trailer „Ciemniejszej strony Greya” pod względem oglądalności pokonał „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Już pierwszego dnia zwiastun filmu obejrzało 114 milionów osób! Zatem, Panowie, jeśli chcecie zrobić ukochanej prezent na walentynki i zabrać ją do kina na najpopularniejszy romans XXI wieku, radzimy pospieszyć się z rezerwacją biletów. Film „50 twarzy Greya” zarobił 500 milionów dolarów. Jesteśmy ciekawi, czy druga część pobije ten rekord.

„Ciemniejsza strona Greya” – przeczytaj, zanim pójdziesz do kina

Jeśli wybieracie się do kina, a nie wpadł Wam jeszcze w ręce ebook „Ciemniejsza strona Greya”, nadróbcie koniecznie. Oczywiście nie możemy zdradzić zbyt wiele, ale…  w drugiej części jedna z najgorętszych par ostatnich lat, podjęła decyzję o rozstaniu. W życiu Any i Christiana pojawią się nowe zawirowania. E L James wprowadziła również do powieści nową bohaterkę - byłą kochankę Greya; to właśnie dzięki niej bohater zaczął zagłębiać się w tajniki BDSM. W „Ciemniejszej stronie Greya” odnajdziecie mnóstwo romantyzmu, co nie znaczy, że historia dwojga kochanków zostanie pozbawiona swojego mrocznego charakteru.

Pobierz ebooka – na czytnik, tablet lub telefon

Jeśli rumienicie się na samą myśl, że ktoś mógłby Was przyłapać na pełnej pikantnych fragmentów lekturze, ebook „Ciemniejsza strona Greya” będzie doskonałym rozwiązaniem ;). Nikt nie będzie widział okładki. Ebooki o Christianie Greyu, możecie pobrać nie tylko na czytnik, lecz także na tablet lub telefon. Warto również pamiętać, o możliwości zakupu ebooka na prezent. Możecie podarować go ukochanej osobie na walentynki.

E L James. Marzenia się spełniają

Autorka została okrzyknięta „pisarką wszech czasów” przez brytyjski portal Amazon. Na wydanie bestsellerowej powieści o Greyu czekała jednak wiele lat. Od dziecka marzyła, żeby wydać powieść, która porwie serca czytelników (podejrzewamy, że pomysł na temat debiutanckiej książki przyszedł nieco później ;)). Marzenia musiały jednak poczekać. Autorka postawiła najpierw na macierzyństwo i karierę w BBC. Dopiero po latach wydała „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Ebooki i audiobooki E L James

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie czytał jej powieści, tutaj dostępny jest spis wszystkich ebooków i audiobooków:

Ebook "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (epub, mobi)
Ebook "Pięćdziesiąt twarzy Greya. Wydanie filmowe" (epub, mobi)
Audiobook "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (mp3)
Ebook "Ciemniejsza strona Greya" (epub, mobi)
Ebook "Ciemniejsza strona Greya. Wydanie filmowe" (epub, mobi) - ebook dostępny od 1 lutego

Audiobook "Ciemniejsza strona Greya" (mp3)
Ebook "Nowe oblicze Greya" (epub, mobi)
Audiobook "Nowe oblicze Greya" (mp3)
Ebook "Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana" (epub, mobi)
Audiobook "Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana" (mp3)

Źródła: soniadraga.pl, filmweb.pl, eska.pl