Newsletter Virtualo: 25% rabatu i inne korzyści
Newsletter Virtualo. Zapisz się i zgarnij kod rabatowy 25%

Kochacie literaturę? Chcecie być zawsze na bieżąco i wiedzieć, co dzieje się w literackim świecie? Nie macie czasu na śledzenie wszystkich promocji, a każda z nich jest dla Was na wagę złota, ponieważ kupujecie mnóstwo ebooków i audiobooków? Mamy dla Was doskonałe rozwiązanie – zaprenumerujcie nasz newsletter. Warto! Za zapisanie się na listę subskrybentów, otrzymacie kod z rabatem 25%. Zachęcamy do dalszej lektury, jeśli chcecie poznać szczegóły.

Dlaczego warto zamówić subskrybcję newslettera Virtualo?

- Pierwsi dowiadujecie się o ebookowych nowościach. Jesteście zawsze na bieżąco. Żaden ważny tytuł Wam nie umknie.
- Orientujecie się w bestsellerach. Bardzo często prezentujemy Wam w newsletterze tytuły, które pojawiają się na tzw. topkach. Staramy się, aby ich ceny były dla Was jak najbardziej atrakcyjne.
- W naszych działaniach promocyjnych, staramy się również uwzględniać ważne wydarzenia literackie – Nagroda Nobla, Nike, Paszporty Polityki, Targi Książki itp. O nich też dowiecie się z newslettera.
- Niemal każdą promocję, która pojawia się w naszej księgarni internetowej, pokazujemy w newsletterze. Subskrybując newsletter Virtualo, macie więc pewność, że nic nie umknie Waszej uwadze.
- Otrzymujecie specjalne kody rabatowe, przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów newslettera. Dzięki nim ebooki i audiobooki możecie kupić jeszcze taniej.

Już dziś macie szansę otrzymać pierwszy z kodów rabatowych. Wystarczy zapisać się na nasz newsletter (niebieskie okienko na stronie głównej virtualo.pl), aby zgarnąć rabat 25%.

Szczegóły promocji:

- Kod jest jednorazowy.
- Rabat ważny jest przez 30 dni od momentu potwierdzenia subskrypcji newslettera.
- Rabat nie łączy się z innymi promocjami
- Rabat nie dotyczy punktów Virtualo (często o to pytacie, więc należy Wam się małe doprecyzowanie: rabat nie obowiązuje, jeśli chcecie kupić doładowanie Punktów Virtualo; natomiast jeżeli chcecie zapłacić Punktami Virtualo za zakupy, bez problemu możecie to zrobić).
- Kod można otrzymać tylko raz; jeśli Wasz adres e-mail już jest w naszej bazie lub jeśli wypisaliście się z newslettera i zapisaliście na niego ponownie, nie otrzymacie kodu rabatowego.
- Akcja trwa do 31 marca 2017 roku.
- Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ

Gorąco zachęcamy do subskrybcji :)