Skandynawskie Andrzejki Andrzeja Pilipiuka

Ciasta z wróżbą, autografy, przekąski i slajdy z podróży. 30 listopada w warszawskiej klubokawiarni Jaś i Małgosia odbędzie się imieninowe spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem. Wszystko utrzymane w skandynawskim klimacie.

Nie masz jeszcze andrzejkowych planów? Uwielbiasz fantastykę i literaturę Andrzeja Pilipiuka? Jeśli tak, zajrzyj 30 listopada o 18:00 do klubokawiarni Jaś i Małgosia, mieszczącej się przy al. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Czeka cię niezwykła wędrówka po Północy, z Wielkim Grafomanem u boku. Andrzej Pilipiuk pokaże zdjęcia ze swojej podróży i opowie o swoich literackich inspiracjach.

Wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli okazję, by zadać autorowi pytanie oraz otrzymać gadżet. Andrzej Pilipiuk podpisze także egzemplarze swojej najnowszej powieści Raport z Północy, która będzie dostępna do kupienia na miejscu. W każdą z książek zostanie wbita okolicznościowa pieczęć. Wydawnictwo Fabryka Słów, organizujące wydarzenie wraz z klubokawiarnią Jaś i Małgosia, zapowiada także wróżby i darmowe przekąski. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/389180918180233/

Andrzej Pilipiuk o swojej najnowszej powieści pisze tak: Ta książka jest poniekąd książką podróżniczą – jednak w przeciwieństwie do książek prawdziwych podróżników nie opisuję miejsc egzotycznych ani choćby trudno dostępnych. Zamiast to draństwo czytać możecie wsiąść w samolot tanich linii lotniczych i zobaczyć to wszystko na własne oczy. Ebook Raport z Północy będzie dostępny w Virtualo od 8 grudnia.