Sprawdź, co przygotowaliśmy z okazji Krakowskich Targów Książki!

Krakowskie Targi Książki to nie tylko wielkie święto wszystkich czytelników, lecz także wspaniała okazja, by upolować wymarzone książki w supercenach i spotkać się z ulubionymi autorami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc rabatów i konkurs 😊 Zobaczcie sami!

W tym roku, w dniach 26-29 października, po raz dwudziesty pierwszy miłośnicy czytelnictwa spotkają się w Krakowie. Poprzednia edycja przyciągnęła prawie 70 tysięcy zwiedzających. Na stoiskach 700 wystawców można było spotkać ponad 700 autorów.

W tym roku wystawcy zaplanowali spotkania z wieloma pisarzami. Absolutnym hitem będzie oczywiście wizyta Camilli Lackberg i Nicholasa Sparksa. Oprócz nich na targach pojawią się m.in.: Katarzyna Bonda, Elżbieta Cherezińska, Jacek Dukaj, Katarzyna Grochola, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Szymon Hołownia, Marek Krajewski, Cezary Łazarewicz, Zygmunt Miłoszewski, Katarzyna Berenika Miszczuk, Remigiusz Mróz, Katarzyna Puzyńska, Eric-Emmanuel Schmitt, Olga Tokarczuk, Szczepan Twardoch, Marcin Wroński i wielu innych. Dla specjalistów z branży zaplanowano prelekcje i ciekawe wykłady. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych czytelników.

Podczas Targów Książki Virtualo nie próżnuje! W promocji tysiące ebooków i audiobooków, a także instagramowy konkurs #jesienneczytaniezvirtualo, w którym można wygrać czytnik Cybook Muse Light! Waszej szczególnej uwadze polecamy cztery targowe promocje:

26.10. Czarna Owca -50%

27.10. MAG -50%

28.10. Grupa Wydawnicza Foksal -50%

29.10. Albatros -50%

 

Szczegóły instagramowego konkursu:

26.10. na Instagramie Virtualo rusza wyjątkowy konkurs targowy! Aby zawalczyć o nagrody, należy zrobić zdjęcie prezentujące temat konkursu: „Jesienne czytanie z Virtualo” i zamieścić je na swoim instagramowym profilu. Dodatkowo należy oznaczyć @virtualo.pl i dodać hashtagi: #jesienneczytaniezvirtualo, #virtualo. O wygranej decyduje liczba polubień zdjęcia.

Nagrody w konkursie:

1. miejsce: Czytnik Cybook Muse Light - lekki, elegancki, nowoczesny!

- Najnowsza generacja e-ink Carta z podświetleniem

- Smukłe wymiary 116x155x8mm z wagą raptem 155g 

- Świetna obsługa PDF w trybie reflow

- 4 GB pamięci oraz slot na dodatkowe 32 GB lektury

2. miejsce: 5000 punktów Virtualo o wartości 50 zł

3. miejsce: 2000 punktów Virtualo o wartości 20 zł

 

Regulamin konkursu