Styczniowe premiery i zapowiedzi

Z początkiem roku możecie się spodziewać prawdziwej lawiny premier. Szczególnie zadowoleni będą fani kryminałów, fantastyki i sensacji. Zrób herbatę, złap koc i spędź długi zimowy wieczór z wydawniczymi nowościami!

Lee Child Czas przeszły

Bohater, który wciąga, zadziwia i zabawia czytelników od kilkunastu lat. Kolejna opowieść o przygodach Jacka Reachera trafi do księgarń już 16 stycznia. Lee Child zadbał, by ebook Czas przeszły nie tracił tempa. Tym razem Reacher będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. Gdy trafia do rodzinnego miasteczka swego ojca, postanawia ruszyć tropem swoich korzeni. Czy uda mu się odkryć prawdę?

Cixin Liu Piorun kulisty

Laureat nagrody HUGO, Liu Cixin, powraca z nową powieścią science fiction. Główny bohater ebooka Piorun kulisty to Chen. Gdy miał 14 lat, tytułowy piorun kulisty zabił jego rodziców. Chen postanowił wówczas poświęcić się badaniu tego nietypowego zjawiska atmosferycznego. Lata pracy naukowego doprowadzają go do punktu, w którym musi wybrać między złym a gorszym.

Remigiusz Mróz Nieodgadniona

Następna po Nieodnalezionej powieść z nowego cyklu Remigiusza Mroza. Autor nie zwalnia tempa i kontynuuje historię Damiana Wernera, którego narzeczona zaginęła wiele lat temu. W ebooku Nieodgadniona pojawia się również wątek Kasandry Reimann, która rok temu porzuciła męża i wyprowadziła się wraz z synem za granicę. Gdy pewnego dnia chłopak nie wraca do domu, Kasandra rozpoczyna poszukiwania. Okazuje się, że będzie musiała zmierzyć się z przeszłością, którą chciała puścić w niepamięć.

George R.R. Martin Ogień i krew tom 2

Bestsellerowy ebook Ogień i krew doczekał się kontynuacji. Drugi tom opowieści, która dzieje się lata przed wydarzeniami z Gry o tron, kontynuuje niezwykłą historię dynastii Targaryenów. W ebooku Ogień i krew. Część 2 fani krainy Westeros znajdą odpowiedzi na takie pytania, jak: czy Rhaenyra miała powód, by uważać się za prawowitą następczynię tronu? Co działo się podczas Tańca Smoków? Czemu Aegon III pałał nienawiścią do smoków? A wszystko to spisał Gyldayn z Cytadeli. Fani prozy George’a R.R. Martina będą zachwyceni!

Katarzyna Puzyńska Rodzanice

Mieszkańcy tytułowych Rodzanic wierzą, że w trakcie zbliżającego się krwawego superksiężyca uwolniony zostanie demon. Sytuacja zaostrza się, gdy na pobliskim zamarzniętym jeziorze znalezione zostają zwłoki dziewczyny z poszarpaną dłonią. Tego samego dnia umiera lokalna dziennikarka, która tuż przed śmiercią przestrzegła komisarz Klementynę Kopp przez wilkołakiem. Śledztwo zapętla się, gdy Klementyna znika… Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w ebooku Rodzanice Katarzyny Puzyńskiej?

Z nowościami pospieszą także Joanna Jax z ebookiem Zanim nadejdzie jutro. Tom 2. Ziemia ludzi zapomnianych, uznawany za nową Dziewczynę z pociągu ebook Zamiana Rebecki Fleet, Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć tom 1. obiecującego pisarza młodego pokolenia – Jakuba Szamałka i wiele innych.

 

Źródła: materiały wydawców, datapremiery.pl, oficjalna strona Remigiusza Mroza