Aktualności
 • 2017-02-02

  Czy zamiast dojeżdżać do pracy samochodem wybieracie komunikację miejską, żeby wygospodarować dodatkowy czas na czytanie? Czy mimo zaleceń dietetyków, żeby podczas jedzenia koncentrować się na przeżuwaniu, nie możecie sobie odmówić tych paru dodatkowych chwil z lekturą? Czy w sobotę wieczorem rezygnujecie z wyjścia na imprezę, bo przecież zapowiada się taki piękny wieczór z dobrym kryminałem? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedzieliście TAK, to znaczy, że podobnie jak my kochacie czytać. Jesteście już więc o krok od wygrania atrakcyjnych nagród :).

 • 2017-02-01

  Na naszej styczniowej liście bestsellerów znajdziecie kryminały, literaturę piękną, poradniki, literaturę historyczną. Przyznajemy, że pierwsze miejsce ani trochę nas nie dziwi. Uplasowała się na nim najnowsza powieść autora, którego powieści już od miesięcy nie schodzą z naszej topki. Czy domyślacie się już, o kogo chodzi? ;)

 • 2017-01-31

  Kochacie literaturę? Chcecie być zawsze na bieżąco i wiedzieć, co dzieje się w literackim świecie? Nie macie czasu na śledzenie wszystkich promocji, a każda z nich jest dla Was na wagę złota, ponieważ kupujecie mnóstwo ebooków i audiobooków? Mamy dla Was doskonałe rozwiązanie – zaprenumerujcie nasz newsletter. Warto! Za zapisanie się na listę subskrybentów, otrzymacie kod z rabatem 25%. Zachęcamy do dalszej lektury, jeśli chcecie poznać szczegóły.

 • 2017-01-26

  26 stycznia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Transplantologii. Z tej okazji warto przypomnieć m. in. niezwykle zasłużonego na tym polu profesora Zbigniewa Religę. Sprawdźcie, jakie ebooki na ten jakże ważny temat Wam polecamy. Warto!

 • 2017-01-24

  19 stycznia Barack Obama przestał być prezydentem USA. Żegnając się z Białym Domem, sporządził listę książek, które stały się dla niego ważne w czasie 8 lat sprawowania urzędu. Jeśli jesteście ciekawi, jakie tytuły miały szczególny wpływ na ustępującego prezydenta i co Barack Obama myśli o czytaniu książek, zachęcamy do dalszej lektury.

 • 2017-01-19

  „Wesołe jest życie staruszka…” - głoszą słowa kultowego szlagieru. Grupka dziarskich emerytów z przezabawnych powieści Cathariny Ingelman-Sundberg w 100% potwierdza tę tezę. Prawdopodobnie każdy z Was ma jakiś pomysł na to, co będzie robił na emeryturze (my oczywiście przeczytamy wszystkie zaległe książki). A czy myśleliście o tym, żeby założyć emerycką szajkę? Pomysł wydaje się baaaardzo kuszący. Przeczytajcie sami.