Blog
 • 2019-01-15

  Z początkiem roku możecie się spodziewać prawdziwej lawiny premier. Szczególnie zadowoleni będą fani kryminałów, fantastyki i sensacji. Zrób herbatę, złap koc i spędź długi zimowy wieczór z wydawniczymi nowościami!

 • 2019-01-07

  To już 27. finał WOŚP. Tym razem Orkiestra zagra dla małych dzieci. Z zebranych środków ma zostać zakupiony sprzęt medyczny do szpitali dziecięcych. Zachęcamy, byście przyłączyli się razem z nami do zbiórki na ten cel. Jak rok temu, mamy dla Was audiobooki z autografami autorów i lektorów. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje już ruszyły, tymczasem przedstawiamy Wam wystawione produkty.

 • 2018-12-20

  Dopadł Was przedświąteczny nadmiar obowiązków i marzycie o relaksie? A może planujecie nadrabiać w święta czytelnicze zaległości? Aby nie dopadł Was okołoświąteczny chaos i towarzyszące mu niezdecydowanie, przygotowaliśmy dla Was listę podpowiedzi, co czytać w święta. Przygotowaliśmy dla Was mikołajowy wór ebooków i audiobooków w gwiazdkowych cenach! Oto kilka z nich.

 • 2018-12-17

  Autor licznych książek i publikacji, konsultant w dziedzinie efektywności osobistej, coach, wykładowca MBA, a także… powieściopisarz! W rozmowie z Virtualo Miłosz Brzeziński opowiada o tym, dlaczego zdecydował się wziąć na warsztat napisanie powieści. Zdradza, czemu postanowił uczynić opętania motywem przewodnim swojej książki, a także opowiada o planach na przyszłość po sukcesie ebooka Opętani i święci.

 • 2018-12-06

  Nie wiesz, co kupić komuś bliskiemu? Twoja dziewczyna marzy o najnowszej powieści Remigiusza Mroza? A może twój tata uwielbia czytać, ale nie ma już miejsca na książki? Virtualo spieszy z pomocą! W naszej ofercie znajdziesz karty prezentowe na konkretny tytuł lub na dowolną kwotę. To prezent na święta, który ucieszy zarówno miłośników czytania, jak i tych, którzy chcieliby zacząć, ale nie wiedzą, po co sięgnąć w pierwszej kolejności. Zobacz, jak to działa!

 • 2018-11-21

  Wciągająca lektura, dla której zarwiesz noc – tak magazyn "Observer" zrecenzował najnowszą powieść J.K. Rowling, piszącej pod pseudonimem Robert Galbraith. Ebook Zabójcza biel to czwarta część kryminalnej serii o detektywie Cormoranie Stike’u. Tym razem słynny detektyw będzie musiał zmierzyć się z zagmatwanym dochodzeniem, którego wątki prowadzą do brytyjskiego parlamentu, a także z osobistymi problemami.