Aktualności
 • 2017-03-02

  …niż wszystkie TOP 10 Virtualo, które opublikowaliśmy od sierpnia 2016 roku. Na czym polega jej wyjątkowość? Po raz pierwszy od wakacji w naszym zestawieniu nie pojawił się żaden tytuł Remigiusza Mroza (!). Wszystkich fanów autora chcemy od razu uspokoić – już 15 marca pojawi się nowy ebook „Inwigilacja”. Przeczuwamy, że w marcu uplasuje się na naszej liście dość wysoko. Tymczasem zapraszamy Was do prześledzenia bestsellerów minionego miesiąca. Miłośnicy kryminałów znajdą tu dla siebie kilka atrakcyjnych tytułów. Pojawi się też parę perełek z literatury faktu.

 • 2017-02-23

  Wyobraź sobie, że masz przed sobą wielogodzinną, męczącą podróż samochodem. Nocą. Albo stos naczyń do pozmywania po imprezie. Albo mnóstwo okien do umycia. Lub czekają Cię jeszcze jakieś inne zajęcia, na myśl o których zgrzytasz zębami… Wyobraź sobie, że każde z nich możesz zmienić w najprzyjemniejszą czynność na świecie. Że zapragniesz, by trwała i trwała… Aż do ostatniej strony. Takie cuda potrafią czynić audiobooki, np. audiobook Brandona Sandersona „Studnia wstąpienia”.

 • 2017-02-16

  17 lutego. Wszyscy kociarze zapewne mają tę datę zapisaną w kalendarzu. Jeśli nie, niezwłocznie to zróbcie, bo Wasz kot może obrazić się na śmierć i życie. Wiemy przecież, że to i tak wyjątkowo humorzaste stworzenia, więc nie warto dodatkowo podpadać ;). 17 lutego obchodzimy oczywiście Dzień Kota. Z tej okazji chcę Wam przedstawić kilka faktów o tych cudownych (aczkolwiek momentami wymagających dużej dozy cierpliwości) zwierzętach. Jeśli szukacie ebooków o kotach, zachęcam do dalszej lektury.

 • 2017-02-14

  Powieść, o której słyszał chyba każdy, kto interesuje się literaturą i tym, co dzieje się na rynku wydawniczym. Jednak nie każdy ją czytał. Dlaczego? Przyczyn jest oczywiście tyle, ilu potencjalnych czytelników. Jednak jedna z nich zwróciła naszą uwagę szczególnie: wielu z Was przerażają jej gabaryty. A gdyby tak sprytnie obejść ten problem?

 • 2017-02-09

  Walentynki tuż tuż. Jeśli udziela Wam się romantyczny nastrój i chcielibyście umilić sobie zimowe wieczory powieścią o miłości, dzięki której zapomnicie o całym świecie, zachęcamy do prześledzenia naszej listy bestsellerów. Sprawdźcie, jakie romanse i powieści erotyczne znalazły się w naszym zestawieniu 50 najlepiej sprzedających się ebooków walentynkowych. Te powieści rozgrzeją Was nawet, kiedy temperatura spadnie poniżej zera.

 • 2017-02-02

  Czy zamiast dojeżdżać do pracy samochodem wybieracie komunikację miejską, żeby wygospodarować dodatkowy czas na czytanie? Czy mimo zaleceń dietetyków, żeby podczas jedzenia koncentrować się na przeżuwaniu, nie możecie sobie odmówić tych paru dodatkowych chwil z lekturą? Czy w sobotę wieczorem rezygnujecie z wyjścia na imprezę, bo przecież zapowiada się taki piękny wieczór z dobrym kryminałem? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedzieliście TAK, to znaczy, że podobnie jak my kochacie czytać. Jesteście już więc o krok od wygrania atrakcyjnych nagród :).