Naufragios - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Naufragios - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0537-8
Język:
Hiszpański
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
41 MB
Czas:
45 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka hiszpańskiego Fascynująca opowieść o odkryciu Ameryki przed... Kolumbem Przenosimy się w rejon Ameryki na trzydzieści lat przed tym, jak została odkryta. Załoga Pánfilo de Narváez zdziesiątkowana przybija do wybrzeży zatoki Meksyku. Marynarze mają do dyspozycji jedną, niewielką mapę i mylącą wiedzę o obszarze, po którym pływali. Świat w tej epoce był jeszcze mało znany. Po sztormie okazało się, że tylko czterem z sześciuset członków załogi, udało się przeżyć ekspedycję. Żeby przetrwać, trzeba mieć wolę i mocną wiarę. Rozbitkowie przeżywali na lądzie liczne przygody, nawiązują kontakty z wieloma plemionami indiańskimi. Zostają w końcu przypadkowo odnalezieni przez członków innej hiszpańskiej wyprawy. Waleczna czwórka, po dziesięciu latach niezapomnianych przygód wróciła do Lizbony. Możecie wyobrazić sobie szczęście ich rodzin i przyjaciół, kiedy dane im było zobaczyć swoich najbliższych, żywych, po tylu latach… Słuchając adaptacji utworów literackich uczysz się szybciej i chętniej. rzyswajanie nowych słówek jest ciekawe i skuteczne.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY