Pigularz - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Pigularz - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
17,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0328-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
738 MB
Czas:
13 godz. 26 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
17,90
Cena w punktach Virtualo:
1790 pkt.

Pełny opis

Audiobook na podstawie powieści, jaką Wacław Gąsiorowski stworzył na początku swojej kariery pisarskiej i publicystycznej. Zawierająca wątki autobiograficzne, traktująca o świecie farmaceutów opowieść to opis dawnego świata, który odszedł do przeszłości. Słuchając audiobooka, trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że pomimo zmian technologicznych, historycznych i obyczajowych, ludzkie zachowania i przywary są niezmienne. Lekko ironiczny, niepozbawiony humoru sposób przedstawienia postaci, na co wskazuje już tytuł „Pigularz”. Liczne szczegóły aptekarskiego rzemiosła – to wszystko na podstawie osobistych doświadczeń autora, który w młodości, w wieku 15 lat, przeszedł przeszkolenie farmaceutyczne i miał okazję z bliska obserwować opisywane środowisko. Audiobook ukazał się w interpretacji Ryszarda Nadrowskiego. W wersji audio dostępne są również inne publikacje Wacława Gąsiorowskiego, tym razem dotyczące ery napoleońskiej: „Rok 1809” oraz „Pani Walewska”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY