Ręka, noga, mózg na ścianie - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Ręka, noga, mózg na ścianie - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0073-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
486 MB
Czas:
8 godz. 51 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook będący adaptacją opowieści Andrzeja Zaorskigeo, która powstała nie tylko z chęci przedstawienia swojego życia szerszej publiczności, ale stała się terapią po udarze mózgu, jakiego autor doznał w 2004 roku. „Ręka, noga, mózg na ścianie” to autobiografia napisana w duchu zawodowej aktywności Zaorskiego – z humorem, dystansem do siebie i świata. Usłyszeć tu można historie z czasów młodości i studiów, anegdoty z okresu jego pracy w teatrach, telewizji i radiu. Aktor i satyryk przywołuje nieznane opowieści ze swojego życia i w barwny sposób opisuje, jak od kuchni wyglądały kultura i rozrywka w PRLu. Audiobook udowadnia, jak wielki wpływ na dobry humor Polaków w nielekkich czasach Polski Ludowej miał Zatorski – współautor między innymi Studia Gama czy radiowej audycji „60 minut na godzinę”. Niezwykła, mająca spełnić terapeutyczną rolę dla samego autora publikacja z pewnością poprawi nastrój również słuchaczom. Audiobook „Ręka, noga, mózg na ścianie” to obowiązkowa pozycja dla fanów „Polskiego zoo”, powieści radiowej „W Jezioranach”, ale przede wszystkim miłośników talentu, poczucia humoru i fantastycznej osobowości Andrzeja Zaorskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY