Sandokan - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Sandokan - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0549-1
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
59 MB
Czas:
1 godz. 5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka angielskiego Sandokan - adaptacja Emilio Salgariego Awanturnicze przygody odważnego i szalonego pirata. Jego życie obrosło legendą. Malezyjski pirat, zwany też Tygrysem z Malezji, który mści się na Anglikach za śmierć swojej rodziny. Anglicy, oczywiście, zamierzają go pojmać i wymierzyć karę. Sandokan wywodzi się z arystokratycznego rodu. Jest zakochany w pięknej Angielce Lady Mariannie. Jego najlepszym przyjacielem jest Portugalczyk Yanez. Sandokan and his fierce pirates rule the Malaysian Sea in the 1840s, and the British want to capture him. One day he meets Marianna, Lord James’s young niece, and he is immediately attracted by her extraordinary beauty. And she is attracted by his great courage when he fights with a tiger and kills it. Being the niece of the British commander, their love is impossible, but Sandokan and his friend, Yanez, make a daring plan to take Marianna away from her uncle. Although Sandokan is captured by the British, he manages to escape and...

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY