The willing ghost - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

The willing ghost - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
51 MB
Czas:
55 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiego Do Richarda Boota, prywatnego detektywa, zgłasza się Selena Willing. Kobieta uweaża, że jej dom zamieszkuje... duch. Jest bardzo zaniepokojona i podenerwowana, ponieważ słyszy wciąż podejrzane odgłosy. Richard Boot przyjmuje sprawę i zaczyna prowadzić śledztwo. Obserwuje dom Seleny i dochodzi do wniosku, że przedziwne odgłosy nie są wymyślone, ale zapowiadają bardzo groźne niebezpieczeństwo... Nauka poprzez słuchanie literatury angielskiej jest skuteczną i rozwijającą metodą nauki angielskiego. Audiobook jest przeznaczony dla począkujących. Selena Willing, a young, beautiful heiress, contacts Richard Boot, a private detective, because she thinks there is a noisy ghost in her stately home. Richard investigates, looking into Selena’s life and discovers that the noise she hears is not a ghost, but something much more real and dangerous…

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY